TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDI je nezbytnou součástí automotive

Automobilová výrobní hala symbolizuje, že EDI je součástí automotive.

Úspěšná výroba automobilů pouze s EDI

„Jako jeden“ nabízí EDITEL a TELEDIN svým zákazníkům rozsáhlé portfolio služeb speciálně přizpůsobené jejich potřebám. Spojují tak velkou síť zákazníků a dodavatelů jak z automobilového průmyslu, tak FMCG a dalších odvětví a podporují své partnery v různých zemích.

Jsou to tři roky, kdy společnosti EDITEL a TELEDIN spojily své síly. Můžeme konstatovat, že tito dva lídři trhu udělali krok správným směrem. Cílem spojení bylo posílení know-how za účelem zlepšení kvality poskytovaných služeb obou společností. Soustředili jsme se na výměnu informací a předávání zkušeností obou týmů, které jsme sjednotili v nových kancelářích v Praze na Chodově. Věříme, že tento krok nám přinese vzájemné obohacení a nové nápady, které proměníme v inovace a „zlepšováky“, což ocení především naši klienti.

TELEDIN na Chodov přinesl hlubokou znalost Automotive procesu a standardů (Odette, VDA), propojení na velké množství automobilek a velkých dodavatelů. EDITEL přidal další služby jako elektronickou důvěryhodnou archivaci a obecné WebEDI portál. Věříme, že tento výživný koktejl pomůže našim klientům nadále automatizovat a digitalizovat své procesy.

V současnosti společně pracujeme na několika zajímavých projektech.  Potvrzuje se nám, že toto spojení má pozitivní dopady a přináší stabilitu. Mezi takové projekty patří například Faurecia (SAS Automotive), Škoda Auto, Futaba, ale také zahraniční projekty GEWE-TEC, Slovenská plavba a prístavy, T-PLASZTIK Kft a další, jež se rýsují. Daří se nám společně udržovat hladký chod dodavatelsko-odběratelských vztahů jak v retailu, tak i v Automotive, včetně dodávek „Just-In-Time“. Což v dnešní době- vnímáme  jako klíčové a hodláme v tom pokračovat.

Symbolic image copyright iStockphoto, photo credit Traimak Ivan

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.