TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

O společnosti EDITEL

EDITEL je mezinárodním předním poskytovatelem služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), který se specializuje na optimalizaci procesů dodavatelského řetězce. Společnost poskytuje služby klientům v mnoha různých odvětvích.

Díky pobočkám v Rakousku (kde firma sídlí), na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku, Polsku, Slovinsku a Srbsku, a také díky mnoha franšízovým partnerům v dalších zemích Evropy, je EDITEL ideálním obchodním partnerem pro mezinárodní společnosti.

Prostřednictvím své EDI platformy eXite®, nabízí EDITEL komplexní portfolio služeb, počínaje komunikací a integrací EDI, webovým EDI pro malé a střední podniky, až po řešení pro elektronickou fakturaci a elektronickou archivaci nebo business monitoring a reporting. Naše úspěšné EDI projekty se opírají o 40 let zkušeností a hluboké odborné znalosti.

www.editel.cz

EDITEL - EDI rješenja za sve potrebe

Pro shlédnutí firemního videa EDITEL klikněte na obrázek!

EDITEL - EDI rješenja za sve potrebe

Řešení EDI

editel-clip-fashion

Fashion – Daily life without EDI

EDITEL - EDI rješenja za sve potrebe

Restaurant – Daily life without EDI

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.