TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Kariéra

Práce ve společnosti EDITEL

Baví Vás práce v mezinárodním prostředí? Jste zanícení pro Supply Chain Management a IT? Pokud je Vaše odpověď ano, jste na správném místě!

Volné pracovní pozice

O nás

EDITEL je předním poskytovatelem IT / EDI služeb se specializací na Supply Chain Management. Zaměstnáváme více než 200 zaměstnanců v naší centrále v Rakousku a v našich pobočkách v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku, Polsku, ve Slovinsku a Srbsku. Zaměřujeme se především na tato odvětví: rychloobrátkové zboží, zdravotnictví, sportovní potřeby, finance a automobilový průmysl. Naši klienti představují širokou škálu průmyslových odvětví, jde například o společnosti jako REWE, SPAR, HENKEL, Coca-Cola Hellenic a Falkensteiner Hotels & Residences a další.

Co nabízíme našim zaměstnancům

Nabízíme rozmanité a mezinárodní pracovní prostředí na pomezí logistiky a elektronické výměny dat (EDI), kde zaměstnanci mohou naplno využít svůj potenciál a posunout svou kariéru na vyšší úroveň. Kromě toho je EDITEL zaměstnavatelem, který nabízí mnoho dalších výhod. Mezi tyto výhody patří bonusy, přizpůsobené možnosti CPD, stravenky, podpora sportovních aktivit a nápoje na pracovišti zdarma. S cílem podpořit soudržnost mezi členy našeho týmu na národní i mezinárodní úrovni pravidelně organizujeme firemní obědy / večeře, akce zaměřené na rozvoj týmu a samozřejmě vánoční večírky.

Kariéra ve společnosti EDITEL – Koho hledáme

Nabízíme širokou škálu pozic, od vysoce odborných technických pozic až po vášnivé prodejce našich řešení. Očekáváme, že naši budoucí spolupracovníci budou odborně vyškoleni a budou mít několikaleté profesionální zkušenosti v dané oblasti, jakož i velmi dobrou znalost angličtiny, která jim umožní bez problémů pracovat v našem mezinárodním prostředí. Pokud jste ochotni pracovat v týmu, jste iniciativní a máte rádi výzvy, velmi rádi si s Vámi popovídáme. Podívejte na naše aktuální volná pracovní místa.

Pracoviště ve společnosti EDITEL CZ

EDITEL CZ office Prague

Vítejte ve společnosti EDITEL

Symbolic image copyright iStock, tadamichi
Office image copyright Editel

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.