+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Kariéra ve spoločnosti EDITEL

Práce ve společnosti EDITEL

Baví Vás práce v mezinárodním prostředí? Jste zanícení pro Supply Chain Management a IT? Pokud je Vaše odpověď ano, jste na správném místě!

O nás

EDITEL je předním poskytovatelem IT / EDI služeb se specializací na Supply Chain Management. Zaměstnáváme více než 150 zaměstnanců v naší centrále ve Vídni a v našich pobočkách v Praze, Bratislavě, Budapešti, Záhřebu a Krakově. Zaměřujeme se především na tato odvětví: rychloobrátkové zboží, zdravotnictví, sportovní potřeby, finance a automobilový průmysl. Naši klienti představují širokou škálu průmyslových odvětví, jde například o společnosti jako REWE, SPAR, HENKEL, Coca-Cola Hellenic a Falkensteiner Hotels & Residences a další.

Co nabízíme našim zaměstnancům

Nabízíme rozmanité a mezinárodní pracovní prostředí na pomezí logistiky a elektronické výměny dat (EDI), kde zaměstnanci mohou naplno využít svůj potenciál a posunout svou kariéru na vyšší úroveň. Kromě toho je EDITEL zaměstnavatelem, který nabízí mnoho dalších výhod. Mezi tyto výhody patří bonusy, přizpůsobené možnosti CPD, stravenky, podpora sportovních aktivit a nápoje na pracovišti zdarma. S cílem podpořit soudržnost mezi členy našeho týmu na národní i mezinárodní úrovni pravidelně organizujeme firemní obědy / večeře, akce zaměřené na rozvoj týmu a samozřejmě vánoční večírky.

Kariéra ve společnosti EDITEL – Koho hledáme

Nabízíme širokou škálu pozic, od vysoce odborných technických pozic až po vášnivé prodejce našich řešení. Očekáváme, že naši budoucí spolupracovníci budou odborně vyškoleni a budou mít několikaleté profesionální zkušenosti v dané oblasti, jakož i velmi dobrou znalost angličtiny, která jim umožní bez problémů pracovat v našem mezinárodním prostředí. Pokud jste ochotni pracovat v týmu, jste iniciativní a máte rádi výzvy, velmi rádi si s Vámi popovídáme. Podívejte na naše aktuální volná pracovní místa.

Vítejte ve společnosti EDITEL

Symbolic image copyright iStock, tadamichi
Office image copyright Editel

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.