TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

IT technický konzultant

Superheld im Job

EDITEL je předním poskytovatelem IT / EDI služeb se specializací na Supply Chain Management. Zaměstnáváme více než 200 zaměstnanců v naší centrále v Rakousku a v našich pobočkách v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku, Polsku, ve Slovinsku a Srbsku. Pro naši pobočku v Praze hledáme zaměstnance

Náplň práce:

  • Analýza zákaznických požadavků a návrh optimálního řešení
  • Modelování procesů v příslušných nástrojích
  • Konfigurace a testování integrace s obchodními partnery
  • Analýza datových formátů
  • Řízení a realizace zakázky
  • Dohled a zpětná kontrola termínu dodání řešení a spokojenosti klienta
  • Poskytování uživatelské podpory klientům společnosti
  • Podpora obchodního týmu při jednání se zákazníky
  • Spolupráce při rozvoji produktů a služeb EDITELu
  • Spolupráce s ostatními odděleními napříč společnosti
  • Zaškolení uživatelů

Požadavky:

Obecné:

  • VŠ vzdělání, případně SŠ technického zaměření
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici se zkušeností s IT
  • Dobrá orientace v oblasti IT/ICT
  • Znalost základních obchodních procesů
  • Vítaná zkušenost v oblasti systémů či standardů pro elektronickou výměnu dat
  • Vítaná zkušenost v oblasti integračních projektů – B2B nebo EAI
  • Vítaná znalost a zkušenost s projektovým řízením
  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk – minimálně technická úroveň (Německý jazyk výhodou)
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Osobnostní:

  • Organizační, komunikační, prezentační a analytické schopnosti
  • Osobnost s flexibilním a aktivním přístupem k práci
  • Ochota učit se novým věcem ve specifické IT-oblasti
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • Smysl pro pečlivost, přehlednost a důslednost
  • Schopnost prezentace projektů interně i pro zákazníky

IT znalosti:

  • Základní orientace v oblasti TCP/IP sítí
  • Znalost protokolů WS-SOAP a REST
  • Znalost operačních systémů MS Windows, Linux
  • Znalost databázových platforem (MS SQL, ORACLE)
  • Základní přehled práce s XML soubory – xpath, XSLT
  • Obecný přehled v datových strukturách a formátech (poziční soubory, csv, json, …), EDIFACT výhodou
  • Vítaná znalost podnikových ERP či IS z oblasti obchodu (FMCG) či logistiky
  • Znalost modelování BPM výhodou
  • Vítaná znalost programovacích a skriptovacích jazyků

Nabízíme:

  • Odpovídající a motivující finanční ohodnocení
  • Práci v mladém, dynamickém kolektivu ve stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
  • Spolupráci v rámci evropského týmu
  • Podpora dalšího osobního růstu a vzdělávání ve specifické IT-oblasti, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, sick-days, příspěvek na penzijní připojištění a sport
  • Flexibilní pracovní doba s možností home-office

Místo pracoviště

  • V parku 2294/2, Praha, Chodov

Kontaktní osoba

  • Hanka Zahradníková