TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDI řešení pro společnosti všech velikostí a pro každé odvětví

Výhody EDI procesů přizpůsobených potřebám klientů, od rychlého zapojování velkoobchodních řetězců jako je MAKRO/METRO, Billa, SPAR, Lidl, e-fakturace, archivace a připojování nových partnerů.

Icon:

EDI komunikace

involved-cables-l

Jediné připojení pro všechny partnery, které zajišťuje naše integrační platforma eXite. Jde o jednu z vůbec největších mezinárodních sítí pro oblast EDI.

edi-integration-icon

EDI integrace

man-with-tablet-with-digital-edi-icons

Nedílnou součástí EDI integrace je plnohodnotná B2B integrace. Ať už si zvolíte EDI formou služby nebo formou inhouse řešení, budete s jeho pomocí zpracovávat všechny dokumenty v dodavatelsko-odběratelském řetězci – od objednávky (ORDERS) až po fakturu (INVOIC).

Web EDI je skvělou volbou pro malé a středně velké firmy, které chtějí zavést rychlou komunikaci se svými obchodními partnery. Webový portál umožňuje snadnou a nenákladnou výměnu objednávek, dodacích listů, faktur atd. Toto řešení je vhodné i pro výrobce a jejich menší obchodní partnery.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.