Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Šetřete náklady, optimalizujte své procesy s komplexními EDI službami společnosti EDITEL

EDITEL nabízí individualizovaná EDI řešení pro chytré řízení zásobovacího řetězce, vhodná pro společnosti různých velikostí a z rozličných odvětví.

EDI komunikace je plně automatizovaná elektronická výměna strukturovaných obchodních a jiných dokumentů mezi společnostmi, které využívají eXite®, jednu z největších mezinárodních B2B platforem.
Více informací najdete zde.


EDI integrace je skvělou volbou pro společnosti, které si vyměňují velké objemy dat. Toto řešení může být upraveno na míru vašim in-house procesům a ve výsledku vám pomůže výrazně zefektivnit podnikové procesy.
Více informací najdete zde.


E-fakturace neboli e-billing nabízí společnostem z oblasti maloobchodu a zpracovatelského průmyslu řadu možností implementace elektronické fakturace. EDITEL poskytuje širokou škálu služeb včetně e-fakturace v PDF.
Více informací najdete zde.


E-archivace dokonale doplňuje elektronické fakturační procesy. Elektronické faktury a všechny další formáty dokumentů jsou bezpečně uloženy v souladu s platnými právními předpisy.
Více informací najdete zde.


Business Monitoring je skvělou volbou pro společnosti s pokročilou implementací EDI. Tato doplňková služba vám pomůže řídit a monitorovat vaše obchodní procesy jednoduše pomocí několika kliknutí myší.
Více informací najdete zde.


Webové EDI zajišťuje EDI komunikaci zejména pro malé a střední podniky. Tato webová aplikace vám umožní výměnu objednávek, dodacích listů, faktur a dalších dokumentů. Služba je dostupná i jako objednávkový portal pro výrobce a jejich menší klienty (buyIT).
Více informací najdete zde.


Konzultace v EDITELu znamenají osobní asistenci od první schůzky, přes zavedení služby a dále. Kromě toho vám pomůžeme také s rozjezdem EDI procesů u vašich obchodních partnerů i v mnoha dalších oblastech.
Více informací najdete zde.