TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDI komunikace

Výměna obchodních dokumentů – jednoduše, ekonomicky a bezpečně!

Pokud mají komunikační procesy mezi společnostmi dlouhodobě úspěšně fungovat, musí být bezpečné, spolehlivé a jednoduché. Moderním a osvědčeným prostředkem je EDI (= Electronic Data Interchange), které umožňuje elektronickou výměnu obchodních dokumentů.

eXite představuje jednu z největších mezinárodních sítí určených pro EDI komunikaci. Více než 20 000 společností si pomocí této služby v EDI každoročně vymění přes 400 miliónů zpráv. Připojení k eXite pokryje všechny komunikační procesy s každým z vašich obchodních partnerů. Všechny obchodní dokumenty, jako elektronické objednávky, dodací listy, faktury atd. mohou být přenášeny v reálném čase, bezpečně a jednoduše. Znamená to, že již nebudete muset ztrácet čas používáním tradičních komunikačních kanálů, jako jsou telefon, fax nebo e-mail.

Získané výhody

  • Spolehlivý přenos obchodních dokumentů v reálném čase
  • Jedno připojení pro všechny obchodní partnery
  • Maximální bezpečnost a dostupnost dat
  • Sledovatelnost veškerých transakcí
  • Podpora v režimu 24/7
  • Dostupné napříč odvětvími a zeměmi
  • Založeno na mezinárodních standardech GS1

Infrastruktura zabezpečená proti výpadkům a komplexní evidence transakcí (přístupů, aktivity, přenosů…) zaručují maximální bezpečnost a dohledatelnost. Veškerá data jsou archivována v přísně zabezpečeném centru, které provozuje náš technologický partner T-Systems.

eXite, integrační platforma pro výměnu obchodních dat, je vhodná pro společnosti, které chtějí vytvářet a spravovat mezinárodní, avšak centralizované EDI propojení. Platforma eXite vám umožní propojit všechny vaše obchodní partnery z různých zemí prostřednictvím jednoho připojení.

EDI služba eXite společnosti EDITEL je dokonalou volbou pro podniky, které chtějí vybudovat či spravovat mezinárodní – a přesto centralizovanou – infrastrukturu. eXite vám umožní komunikovat s obchodními partnery z kterékoli země na světě pomocí jediného připojení.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.