Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

EDI komunikace

Výměna obchodních dokumentů - jednoduše, ekonomicky a bezpečně!

Pokud mají komunikační procesy mezi společnostmi dlouhodobě úspěšně fungovat, musí být bezpečné, spolehlivé a jednoduché. Moderním a osvědčeným prostředkem je EDI (= Electronic Data Interchange), které umožňuje elektronickou výměnu obchodních dokumentů.

eXite® představuje jednu z největších mezinárodních sítí určených pro EDI komunikaci. Více než 15 000 společností si pomocí této služby v EDI každoročně vymění přes 300 miliónů zpráv. Připojení k eXite® pokryje všechny komunikační procesy s každým z vašich obchodních partnerů. Všechny obchodní dokumenty, jako elektronické objednávky, dodací listy, faktury atd. mohou být přenášeny v reálném čase, bezpečně a jednoduše. Znamená to, že již nebudete muset ztrácet čas používáním tradičních komunikačních kanálů, jako jsou telefon, fax nebo e-mail.

Získané výhody

  • Spolehlivý přenos obchodních dokumentů v reálném čase
  • Jedno připojení pro všechny obchodní partnery
  • Maximální bezpečnost a dostupnost dat
  • Sledovatelnost veškerých transakcí
  • Podpora v režimu 24/7
  • Dostupné napříč odvětvími a zeměmi
  • Založeno na mezinárodních standardech GS1

Infrastruktura zabezpečená proti výpadkům a komplexní evidence transakcí (přístupů, aktivity, přenosů…) zaručují maximální bezpečnost a dohledatelnost. Veškerá data jsou archivována v přísně zabezpečeném centru, které provozuje náš technologický partner T-Systems.

eXite®, integrační platforma pro výměnu obchodních dat, je vhodná pro společnosti, které chtějí vytvářet a spravovat mezinárodní, avšak centralizované EDI propojení. Platforma eXite® vám umožní propojit všechny vaše obchodní partnery z různých zemí prostřednictvím jednoho připojení.

EDI služba eXite® společnosti EDITEL je dokonalou volbou pro podniky, které chtějí vybudovat či spravovat mezinárodní - a přesto centralizovanou - infrastrukturu. eXite® vám umožní komunikovat s obchodními partnery z kterékoli země na světě pomocí jediného připojení.

eXite®
eXite® - jedno připojení pro všechny obchodní partnery