Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

EDI komunikace

Výměna obchodních dokumentů - jednoduše, ekonomicky a bezpečně!

Pokud mají komunikační procesy mezi společnostmi dlouhodobě úspěšně fungovat, musí být bezpečné, spolehlivé a jednoduché. Moderním a osvědčeným prostředkem je EDI (= Electronic Data Interchange), které umožňuje elektronickou výměnu obchodních dokumentů.

eXite® je jednou z největších mezinárodních B2B platforem. Každoročně více než 15 000 společností zpracuje prostřednictvím platformy eXite® společnosti EDITEL přes 300 milionů transakcí. Připojení k platformě eXite® pokryje veškeré vaše komunikační procesy s obchodními partnery. Všechny obchodní dokumenty, jako elektronické objednávky, dodací listy, faktury atd. mohou být přenášeny v reálném čase, bezpečně a jednoduše. Znamená to, že již nebudete muset ztrácet čas používáním tradičních komunikačních kanálů, jako jsou telefon, fax nebo e-mail.

Získané výhody

  • Spolehlivý přenos obchodních dokumentů v reálném čase
  • Jedno připojení pro všechny obchodní partnery
  • Maximální bezpečnost a dostupnost dat
  • Sledovatelnost veškerých transakcí
  • Podpora v režimu 24/7
  • Dostupné napříč odvětvími a zeměmi
  • Založeno na mezinárodních standardech GS1

Naše špičková infrastruktura s maximálním důrazem na bezpečnost, eliminaci problémových stavů, detailní protokoly transakcí, přístupové logy a záznamy o veškerých aktivitách - to je jen malý výčet z požadavků, které klademe na B2B platformu eXite® v oblasti bezpečnosti a sledovatelnosti. Služby společnosti EDITEL jsou hostovány ve dvou geograficky oddělených datacentrech společnosti IBM se špičkovou klasifikací TIER3+.

eXite®, integrační platforma pro výměnu obchodních dat, je vhodná pro společnosti, které chtějí vytvářet a spravovat mezinárodní, avšak centralizované EDI propojení. Platforma eXite® vám umožní propojit všechny vaše obchodní partnery z různých zemí prostřednictvím jednoho připojení.

EDITEL zároveň disponuje bohatými zkušenostmi a znalostmi lokálního trhu a nabízí v dané zemi veškerou podporu. Jednou z profesionálních služeb, které poskytujeme našim zákazníkům, je vytváření, podpora a udržování elektronické komunikace v rámci dodavatelsko-odběratelského řetězce. Dokážeme propojit vaše obchodní partnery rychle a efektivně. Zároveň dbáme na dodržení veškerých legislativních požadavků dané země (například pro elektronickou fakturaci).

eXite
eXite® - jedno připojení pro všechny obchodní partnery
   
Reference
Billa
Billa
ČSOB
ČSOB
dm drogerie markt
dm drogerie markt
Emco
Emco
KORADO
KORADO
Oresi
Oresi
Penny Market
Penny Market
Sportisimo
Sportisimo
Tesco
Tesco
eXite®
eXite®_link