TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Business monitoring

Soustřeďte se jen na svůj business!

Nástroj pro business monitoring a reporting od společnosti EDITEL zajišťuje komplexní monitoring a kontrolu podnikových procesů, které jsou klíčové pro komunikaci vaší společnosti s obchodními partnery. Budete mít úplný přehled o veškerých vyměněných obchodních dokumentech, o jejich vzájemných vazbách, správnosti obsažených informací a v neposlední řadě také o celkovém stavu jednotlivých obchodních případů. Automatizovaně lze také srovnávat obsah vyměňovaných dokumentů.

Systém vám umožní zkontrolovat objednané množství zboží uvedené v objednávkovém formuláři, srovnat jej s příslušnými dodacími listy, zajistit potvrzení objednávky a faktury a tím zajistit bezproblémový průběh procesů. Pokud některý údaj neodpovídá, můžete okamžitě rozeslat upozornění a nesprávné informace budou ihned opraveny. Řešení pro business monitoring a reporting je velmi flexibilní a může být nasazeno v nejrůznějších konfiguracích.

Související kontrolní mechanismy mohou být nastaveny přímo na on-line platformě, která zobrazuje všechny informace od elektronických dokumentů, procesů a stavových ukazatelů až po elektronické podpisy. Údaje mohou být uvedeny v grafické podobě nebo vyexportovány.

Uživatelé mají možnost velmi jednoduše upravit uživatelské rozhraní a nastavit vyhledávání tak, aby odpovídalo přesně jejich potřebám. Prostřednictvím business monitoringu a reportingu dosáhnete rychlého a efektivního přístupu k důležitým informacím.

Získané výhody

  • Monitorování dílčích stavů nebo celých obchodních případů
  • Možnost upozornění na konkrétní chybové stavy
  • Jasné zobrazení vazeb jednotlivých dokumentů (např. objednávka, faktura, dodací list, příjemka) včetně grafického schématu
  • Možnost exportu dat a zasílání e-mailových notifikací na nestandardní stavy
  • Přívětivé uživatelské rozhraní včetně podpory mobilních zařízení
  • Bezpečná archivace všech elektronických obchodních dokumentů
  • Rozšířené a pokročilé možnosti vyhledávání
Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.