TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Modernizace webEDI pro společnost Futaba Czech

Futaba building

Renovace bez legrace

Za účelem udržení kroku s konkurenčními společnostmi investuje Futaba Czech, s.r.o. také do rozvoje IT technologií včetně EDI (Elektronické výměny dat), pro jehož renovaci a modernizaci si vybrala zkušeného profesionála, společnost EDITEL. Cílem projektu byla modernizace současného webEDI řešení pro dodavatele. Přechodem na modernější, flexibilnější a uživatelsky přívětivou službu webEDI od společnosti EDITEL CZ mají dodavatelé společnosti Futaba možnost nejen stahovat dokumenty, jak byli zvyklí na portálu provozovaném společností Futaba, ale také možnost úprav na míru, zejména co se týká výstupních formátů pro případný import do vlastních systémů.

Po implementaci služby webEDI společnosti EDITEL, na které se podílely jak týmy EDITEL CZ tak týmy TELEDIN, je Futaba Czech, s.r.o. schopna automaticky na webEDI pro dodavatele publikovat FirmOrder, Manifesty, Kanbany, Delivery Forecasty a V2V Order. Dalšími rozšířenými možnostmi, které společnost Futaba získala je důvěryhodná archivace, párování dokumentů, hromadný tisk logistických dokumentů, rychlá dostupnost reportů a v neposlední řadě, emailové notifikace nebo možnost integrace s portálem prostřednictvím API.

„Pohled společnosti Futaba“

Nové řešení webEDI nám přináší více faktorů – od lepšího uživatelského komfortu, přes nové funkční možnosti, které již na dosavadním řešení nebyly možné, až po bezpečnostní stránku. Při implementaci to vyžadovalo vypořádat se i s poměrně dosti specifikami, která se v našem prostředí díky navázaným systémům vyskytují, a i s tímto se byl schopen EDITEL v pohodě popasovat a nejen navrhnout, ale i nasadit vhodné funkční řešení.

Na závěr tak můžeme říci, že se nám se společností EDITEL v průběhu celé implementace webEDI velmi dobře spolupracovalo a bylo přínosem pro obě strany. Pod to se „podepisuji“ klíčoví členové realizačního týmu, a to jak Tomáš Hanák (Generální manažer) za logistiku a plánování výroby, tak Martin Cveček (IT Manažer) a Josef Pavelka (IT Specialista) za IT oddělení, kteří měli implementaci na starost (nejen) po technické stránce.

O společnosti

Futaba_LogoFutaba Czech, s.r.o. – společnost založená na konci roku 2002 se základním kapitálem 1 340 mil. Kč je přední výrobce částí karosérií, podvozků a výfukových systémů, dodávaných zejména zákazníkům TMMCZ (Toyota Motor Manufacturing Czech), TMMF (Toyota Motor Manufacturing France), MSC (Suzuki Hungary), JLR/Magna (Jaguar Land Rover/Magna Austria) a dalších. Ve výrobním závodu umístěném v Baštínově u Havlíčkova Brodu na rozloze 132 101 m2 a zastavěnou plochou 47 460 m2 zaměstnává okolo 1 000 zaměstnanců.

Symbolic image copyright Futaba Czech, s.r.o.
Logo copyright Futaba Czech, s.r.o.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.