TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Výhody integrace DESADV s GS1

Transportní etiketa GS1 a elektronický dodací list DESADV

Jasná identifikace a možnost sledovat logistické jednotky v rámci celého dodavatelského řetězce: to jsou možnosti, které s sebou přináší transportní etiketa GS1. Ve spojení s elektronickým dodacím listem DESADV, nabízí možnost propojení toku zboží s tokem informací a získaní všech následných výhod.

Tuto zprávu uvítají zejména maloobchodníci, kteří mohou při příjmu zboží časově ušetřit až 30 minut na paletu. Nedávná studie publikovaná společností GS1 ukazuje i na výrazné zjednodušení kontroly faktur – není už totiž potřeba časově náročná manuální práce. Hlavní autorka studie, Dr. Maria Madlberger, upozorňuje na další méně známý fakt: transportní etikety GS1 a DESADV přinášejí řadu výhod i do zpracovatelského průmyslu.

Případová studie, která byla součástí publikace, ukázala, že kombinace DESADV s transportními etiketami GS1 může přinést zásadní převrat v procesech zajišťování kvality v rámci jakékoli společnosti. Transportní etikety a elektronickou fakturaci navíc upřednostňují i poskytovatelé logistických služeb. Podle Dr. Madlberger zlepšuje DESADV kvalitu dodávek jak v maloobchodě, tak ve zpracovatelském průmyslu.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.