TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDI pro právní dokumenty iLex

logo společnosti iLex

Za své e-business řešení pro právní dokumenty získala společnost iLex cenu IBM Innovation Award za rok 2015. Tato nová maďarská společnost nyní spojila své síly s EDITELEM, aby nabídla služby kompatibilní s EDI.

Organizace právních dokumentů může být poměrně těžký úkol. Maďarská společnost iLex se k této výzvě postavila čelem a připravuje e-business řešení pro efektivní řízení toku právních dokumentů přizpůsobené požadavkům klientů. Efektivní správa smluv, odborných posudků, korespondence a dalších právních dokumentů v rámci společnosti a mezi pobočkami si žádá zkušené profesionály. Proto se iLex spolehla na odborníky na oblast EDI ze společnosti EDITEL.

Díky spolupráci s EDITELEM může nyní iLex svým klientům nabídnout ještě vyšší úroveň automatizace procesů. To v konečném důsledku  znamená, že se všechny dokumenty dostanou elektronickou cestou, bezpečně a v reálném čase k příslušným obchodním partnerům, kteří je tak mohou dále zpracovávat. Marianna Ritter, zakladatelka a výkonná ředitelka firmy iLex

Důležitost e-archivace

Přenos citlivých dat předpokládá vysokou míru zabezpečení. Komunikační platforma eXite® je tomuto požadavku jako šitá na míru, a totéž platí i o archivačním řešení, které EDITEL nabízí pro dlouhodobou úschovu dokumentů. Digitální archiv splňující standardy společnosti EY je přístupný pomocí on-line portálu. Ten zajišťuje stálý přístup k právně relevantním dokumentům a nabízí možnost si je kdykoli stáhnout. Společnosti si tak mohou řídit své interní i externí právně obchodní procesy transparentním a plně automatizovaným způsobem, který zároveň splňuje všechny příslušné požadavky.

Spolupráce se společností iLex s cílem podpořit elektronickou výměnu dat v oblasti právních procesů nás velice těší. Tento úspěšný projekt opět poukázal na velký potenciál optimalizace EDI i mimo oblast prodeje zboží. Tibor Šata, výkonný ředitel společnosti EDITEL Hungary

Ve zkratce:

  • integrované využití řešení iLex společně se službami EDI společnosti EDITEL:
    • EDI komunikace
    • Digitální archivace (podle standardů společnosti EY).
  • automatizovaná, standardizovaná výměna, integrace a archivace právních dokumentů, záznamů, korespondence, atd.
  • nejvyšší bezpečnostní standardy při přenosu a archivaci citlivých dat pro klienty iLex.

 

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.