TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

eXite® User Group – 2. setkání uživatelů business integrační platformy eXite

palec nahoru ve smyslu eXite® User Group – 2. setkání uživatelů business integrační platformy eXite

Ve čtvrtek 18. června 2015 se konalo v pořadí již druhé setkání uživatelů platformy eXite. Zástupce velkých řetězců a dodavatelských společností jsme tentokrát přivítali v prostorách Konferenčního centra City na Praze 4. Program byl více než nabytý. Manažeři a konzultanti společnosti EDITEL CZ seznámili v jednotlivých prezentacích účastníky fóra nejen s novinkami v integrační platformě eXite®.

Úvodního slova a zároveň krátkého představení firmy se ujal výkonný ředitel společnosti EDITEL CZ, Ing. Jan Mrvík:

Většina účastníků jsou naši dlouhodobí klienti a dobře se známe, přesto bývá zvykem se při setkání představit a toho se v EDITELu držíme. Zvláště když jméno naší společnosti je synonymem pro kvalitu a profesionalitu služeb. A to může zajistit pouze jednička na trhu a EDITEL jí beze sporu je. Koneckonců to dokazuje nejen statistika počtu uskutečněných transakcí přes integrační platformu eXite®, ale hlavně rostoucí počet našich spokojených zákazníků.

Program dále pokračoval příspěvky o novinkách, které integrační platforma eXite® nabízí, jejích pokročilých funkcionalitách a budoucím vývoji. Účastníky zaujala i prezentace o možnostech využití EDI v logistice a rovněž velmi praktická přednáška týkající se legislativních změn v souvislosti s elektronickou výměnou dokumentů. Hosté byli také seznámeni s právě probíhajícím procesem certifikace ISAE 3204, který podstatně zvyšuje důvěryhodnosti společnosti EDITEL CZ vůči zákazníkům.

Velice nás potěšilo, že počet účastníků setkání oproti minulému ročníku značně vzrostl. Také jsme přivítali pozitivní reakce, které jsme dostávali jak v průběhu samotné akce, tak po jejím závěru při neformální diskuzi. Děkujeme i za tipy pro příští ročník. Oficiální slogan naší integrační platformy eXite zní: „Connecting your business.“

Právě akce eXite® User Group dokázala tuto větu převést do reality a my jsme měli opět příležitost propojit mezi sebou obchodní partnery, kteří spolu sice jsou v dennodenním kontaktu, ovšem většinou pouze ve virtuálním světě, a nyní se díky nám setkali tváří v tvář. Vážíme si toho a bereme tuto milou povinnost za svou, a proto nashledanou zase za rok, na eXite® User Group číslo 3.

Díky všem za účast.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.