TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDI integrace pro United Bakeries

.pečivo společnosti United Bakeries ve smyslu EDI integrace pro United Bakeries

Čerstvé pečivo na stole i díky EDI!

Již mnoho let využívá společnost United Bakeries elektronickou výměnu dat (EDI) k tomu, aby mohla denně svým zákazníkům nabídnout čerstvé koblihy, rohlíky, chléb a řadu dalších pekařských výrobků té nejvyšší kvality. Aby byla i nadále schopna reagovat na nové komplexní logistické požadavky, implementovala tato pekárenská společnost jako jedna z prvních českých výrobních společností integrační platformu Sterling Integrator pro výměnu obchodních dokumentů.

Společnost zaměstnává 4.000 lidí a má výrobní závody v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Je největším výrobcem pečiva na středoevropském trhu a nabízí širokou škálu produktů s nejvyšší kvalitou. Hlavními produktovými značkami United Bakeries jsou Delta, Fr. Odkolek, Cerea, Toast tip a Ben. Aby se čerstvé pečivo denně objevilo v obchodních regálech, je nutné efektivně řídit a monitorovat komplexní logistickou strukturu od nákupu surovin, výroby až po dodání zboží na prodejny. Pro splnění vysokých požadavků trhu se United Bakeries rozhodlo pro automatizované řízení dodavatelských řetězců s využitím integrační platformy Sterling Integrator. Implementace byla provedena EDI-odborníky z EDITELu CZ.

Sterling Integrator umožňuje flexibilní a individuální realizaci elektronických obchodních procesů pro jednotlivé společnosti ve skupině bez ohledu na různorodost jejich aplikačního vybavení. Nové požadavky obchodních partnerů na rozšíření či úpravy obchodních procesů, které jsou řešeny prostřednictvím EDI, mohou být realizovány v řádu hodin nikoliv dnů nebo měsíců s využitím grafických modelovacích nástrojů. Sterling Integrator umožnil United Bakeries rovněž sjednocení řady komunikačních kanálů tak, že komunikaci lze přehledně monitorovat a spravovat v rámci jednoho řešení. Navíc je dnes daleko snazší pružně řídit tok EDI zpráv pro jednotlivé obchodní partnery například dle dodávaného sortimentu zboží nebo požadovaného místa dodání.

Vzhledem k různorodosti obchodních vztahů, rozsahu skupiny United Bakeries, a v neposlední řadě i s ohledem na SW možnosti našich obchodních partnerů. Hledali jsme platformu, na níž by bylo možné postavit komplexní řešení elektronické výměny klíčových dokumentů. Rádi bychom pružněji reagovat na rychle se vyvíjející a měnící obchodní podmínky a rozvoj EDI komunikace v ČR a Evropě. Z výběrového řízení vyšel vítězně Sterling Integrator, který splňuje všechny námi stanovené požadavky a skýtá možnosti rozvoje do budoucna. Jsme hrdí i na skutečnost, že v tomto rozsahu implementace SI jsme první v ČR. Helena Pašková, IT manager UNITED BAKERIES a.s.

Ve zkratce:

  • EDITEL CZ v United Bakeries
  • implementace integračního řešení Sterling Integrator jako první společnost v České republice
  • flexibilní řízení obchodních procesů
  • jedno rozhraní pro všechny obchodní partnery

O společnosti

Skupina United Bakeries vznikla spojením dvou největších českých pekárenských společností Delta Pekárny a Odkolek v roce 2007. Je dynamickým lídrem českého a středoevropského pekárenského trhu. Hlavními produktovými značkami United Bakeries jsou Delta, Fr. Odkolek, Cerea, Toast tip a Ben.

Logo copyright United Bakeries

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.