TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Komunikační platforma eXite® pro Beiersdorf

žena s výrobkem Nivea ve smyslu EDI a spolupráce s Bereifsdorf

Úkol

S rostoucí internacionalizací skupiny Beiersdorf CEE se klíčovým předpokladem pro efektivní dodávky zboží stalo rychlé spojení mezi partnery ve střední a východní Evropě. Cílem se tedy stala centralizovaná a zároveň flexibilní infrastruktura, která by jednak pokryla regionální požadavky, a jednak umožňovala bezproblémové zapojování nových partnerů.

Zpracování veškerých dat pomocí komunikační platformy eXite® je pro nás velmi důležité, stejně jako hladké zapojování nových partnerů do EDI. Jediné připojení – na technické i smluvní úrovni – výrazně zjednodušilo naše plány na ještě širší využití EDI. Helmut Oizinger, Supply Chain Expert

Řešení

Díky komunikační síti eXite® může Beiersdorf pomocí jediného připojení komunikovat se všemi svými obchodními partnery a snadno zapojovat další. Beiersdorf nejenže splňuje všechny regionální požadavky, ale může také plně využívat již existující středo a východoevropskou infrastrukturu k zajištění nejdůležitějších procesů v rámci dodavatelského řetězce, jako výměny objednávek, dodávek zboží a faktur se všemi svými obchodními partnery.

Výsledek

Tato úsporná infrastruktura umožňuje společnosti Beiersdorf CEE z Vídně efektivně řídit dodavatelský řetězec. Centrála pro EDI je v německém Hamburku a je napojena na centrální komunikační platformu eXite®, která zpracovává veškerá data vyměňovaná mezi obchodními partnery. Pomocí eXite® si Beiersdorf vyměňuje obchodní data se společnostmi jako REWE, SPAR, Metro, Tesco, dm drogerie markt, ale také s poskytovateli logistických služeb.

Zapojování nových obchodních partnerů probíhá jednoduše a hladce. Díky síti dceřiných společností a franšízových partnerů je eXite® dostupný v celém regionu střední a východní Evropy.

Výhody vyplývající pro Beiersdorf z EDI:

  • rychlé a efektivní zapojování nových obchodních partnerů
  • optimalizace obchodních postupů v rámci celého objednávkového a dodacího procesu
  • jednoduchá, úsporná infrastruktura
  • vysoká kvalita dat, méně manuální práce

Společnost

Beiersdorf CEE Holding, s rakouskou centrálou ve Vídni, působí na 15 trzích: v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Bosně, Srbsku, Kosovu, Černé Hoře, Rumunsku, Moldavsku, Bulharsku, Makedonii a Albánii. Beiersdorf CEE je lídrem v oblasti kosmetiky a péče o pleť. Díky značkám jako NIVEA, Labello a Eucerin zastává přední pozici na středoevropském a východoevropské trhu.

Logo copyright Beiersdorf CEE Holding

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.