+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

UGO využívá EDI při distribuci čerstvých šťáv

Síť ovocných a zeleninových barů značky UGO Trade, patřící společnosti Kofola ČeskoSlovensko, nově využívá elektronickou výměnu dokumentů (EDI). Kofola je dlouholetým, významným klientem společnosti EDITEL CZ a výhody automatizované výměny obchodních dat se rozhodla využít i pro svou akvizici v oblasti zdravého občerstvení, společnost UGO.

Kofola ČeskoSlovensko koupila síť fresh barů UGO v roce 2012. Od této doby pod stejnou značkou vyrábí a prodává vlastní čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Následně vznikl koncept UGO Salaterie. V těchto provozovnách dnes zákazník dostane nejen ovocné a zeleninové šťávy, ale také čerstvé saláty a zeleninové polévky. V současné době UGO provozuje 52 barů s čerstvou šťávou a 11 salaterií. Produkty značky UGO lze kromě specializovaných barů a salaterií zakoupit i v obchodních řetězcích.

Společnost Kofola využívá pro své logistické procesy EDI řešení. Díky nesporným výhodám a mnohaletým vynikajícím zkušenostem se rozhodla zapojit do elektronické komunikace i značku UGO, a to jak pro komunikaci s obchodními řetězci, tak pro řízení logistických procesů při distribuci UGO produktů. EDI přispívá k větší rychlosti vyřízení objednávek, tj. k rychlejšímu doručení čerstvých a kvalitních ugových šťáv ke všem odběratelům. Jednoznačný úspěch značky představují i vyšší tržby, které UGO skupině Kofola přineslo v loňském roce – oproti předchozímu roku narostly o desítky procent.

 

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.