TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Elektronické řízení skladových operací v Haribo

skladové prostory ve smyslu elektronické řízení skladových operací v Haribo

Zavedení EDI v logistice

O výhodách zavedení EDI (tj. Electronic Data Interchange, elektronická výměna dat) v logistice se nedávno přesvědčila i společnost HARIBO. Úspěšně Implementovala se svým logistickým providerem a dlouholetým klientem EDITEL CZ společností HOPI řízení logistických operací. Pomocí EDI je tok dokladů týkajících se logistických procesů realizován pouze elektronickou formou ihned a bez časových prodlev.

Společnost HARIBO využívá pro své logistické procesy EDI. Se svým logistickým providerem společností HOPI zavedla nedávno automatizované elektronické řízení logistických operací. Realizovala konkrétně řízení dodávek svým odběratelům prostřednictvím EDI zprávy INSDES – instrukce k dodávce se zpětným potvrzením vychystání zboží ze strany HOPI prostřednictvím zprávy DESADV – dodací list. Pro přenos informací o naskladnění zboží z výroben závodu do logistického skladu pak HARIBO využívá zprávy RECADV – elektronická příjemka.

O společnosti HARIBO

Společnost HARIBO je jedním z největších výrobců gumových a želé sladkostí na světě. Její historii začal psát v roce 1920 Johannes „Hans“ Riegel v německém Bonnu. Název firmy pochází ze zkratky Hans Riegel,Bonn. Sortiment společnosti zahrnuje převážně gumové medvídky, dále želé bonbóny a lékořici. Společnost provozuje 5 továren v Německu a 13 v ostatních zemích Evropy a prodejní kanceláře téměř v každé zemi v Evropě, ve Spojených státech a rovněž v Austrálii.

Logo copyright HARIBO

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.