TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Fordist spustila zasílaní EDI zpráv do Amazonu

Fordist zasílá zprávy o stavu skladových zásob do Amazonu

Společnost Fordist Czech ve spolupráci s EDITEL CZ spustila zasílání EDI zpráv INVRPT (Inventory report neboli zpráva o stavu skladových zásob) do nadnárodního gigantu AMAZON. Tento internetový obchod již před časem zavedl elektronickou výměnu dat (EDI) pro zajištění efektivních komunikačních procesů se svými dodavateli.

O společnosti

Fordist Czech se zabývá distribucí satelitní techniky, bílé a černé techniky, zabezpečovacích systémů a příslušenstvím k elektronice. V současné době dodává zboží do Amazonu v Německu. Postupně bude spolupráci rozšiřovat i na další pobočky Amazonu včetně Číny a USA.

Společnost Fordist Czech začala svou implementaci EDI se zprávami INVRPT(zprávy o stavu skladových zásob). Nezastaví se však jen u nich. Již nyní je plánováno zasílání zpráv DESADV (dodací listy), INVOICE (faktury) a ORDERS (objednávky). Výhledově se v projektu počítá se zavedením RECADV, zpráv o příjmu zboží. EDI komunikace se tedy v příštích měsících rozběhne naplno a Fordist Czech se přidá k mnoha dalším firmám, které již elektronickou výměnu obchodních dokumentů při svém obchodování úspěšně využívají a těží z jejích mnoha výhod.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.