TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDITEL Journal – Širší záběr EDI

EDITEL Journal 01/2016

Přečtěte si o tom, jak rakouský SPAR díky EDI dokázal splnit požadavky místního zákona o energetické účinnosti. O systémovém gastronomickém řešení pro Sodexo nebo o novém digitálním archivu slovenského výrobce cukrovinek IDC. Rovněž se dozvíte o tom, jak EDI pomáhá v české pobočce společnosti Panasonic Automotive Industrial Systems. I jaké speciální řešení pro tvorbu povinných bankovních sestav zavedla celoevropsky působící pojišťovna Uniqa.

Dočtete se též o ambiciózních pilotních projektech, které v Rakousku zahájil velkoobchodní distributor zdravotnických a farmakologických produktů Herba Chemosan. Všechny tyto napínavé příběhy cosi spojuje. Jejich hnací silou je neutuchající snaha využít potenciál inovací, optimalizovat stávající řešení a být připraven na výzvy budoucnosti, která se jako červená nit vine napříč různými zeměmi, odvětvími a firmami bez rozdílu velikosti. Společnostem, které se rozhodly jít s dobou, tento progresivní přístup umožňuje vyhovět proměňujícím se požadavkům trhu a nabízet služby s ještě vyšší orientací na zákazníka. Bez výjimky totiž vyznávají heslo, že kde je potenciál, tam je i cesta.


Přejít na EDITEL e-Journal

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.