TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Benefity EDI pro Pipelife

produkty Pipelife

Společnost Pipelife Czech s.r.o. ke své výrobní a obchodní činnosti používá informační systém SAP, řízený z centrály v zahraničí, s jehož pomocí jsou vytvářeny potřebné obchodní dokumenty. Díky připravenosti tohoto systému generovat a přijímat formát IDOC proběhla integrace EDI velmi hladce.

Společnost používá formát XMLIDOC a přijímá zprávy typu ORDERS (objednávka), dále zpětnovazební zprávu AUTACK na vlastní faktury a zároveň odesílá ORDRSP (potvrzení objednávky), DESADV (dodací list), INVOIC (faktura) a jako potvrzení ORDERS zprávy CONTRL (kontrolní zpráva). Plně se tak projevují výhody služby submIT, kterou společnost pro EDI komunikaci používá.

Řešení na platformě eXite®

Pro zajištění obchodní komunikace s odběrateli a zákazníky dochází k výměně EDI zpráv typu ORDERS, ORDRSP, DESADV a INVOIC. Při implementaci EDI řešení došlo k propojení informačního systému SAP se systémem SubmIT.

Systém zastřešuje všechny klíčové procesy společnosti za účelem efektivní komunikace s obchodními partnery, řízení datových toků přesného zpracování dat a také kontroly kvality datového obsahu. Náhled na všechny doklady je možný z jakéhokoliv prohlížeče autorizovaných osob ve společnosti.

Objednávky od zákazníků jsou překládány z EDI formátu a doručeny na server společnosti Pipelife Czech s.r.o. Všechny daňové EDI doklady jsou navíc uloženy v důvěryhodném archivu od EDITELu po dobu 11 let.

EDI pro nás znamená jasnou výhodu při smluvních procesech jak se stávajícími zákazníky, tak s novými. Díky zavedení EDI se nám obchodní procesy zefektivnily, hlavě procesy objednávek a fakturace. I to je důvod, proč s pomocí EDITELu oslovujeme další naše zákazníky, aby se připojili do světa EDI, zhodnotil spolupráci se společností EDITEL CZ Michal Ševela, Supply Chain Manager společnosti Pipelife.

O společnosti:

Společnost Pipelife Czech s.r.o. je významným výrobcem a největším prodejcem plastových potrubních systémů v České republice. Nabízí nejširší výrobní sortiment potrubí a dalších komponent z PVC, PE, a PP pro in house i pro inženýrské sítě. Jde o výrobky tuzemské i z dalších závodů holdingu Pipelife. Společnost Pipelife Czech byla založena v roce 1994 holdingem Pipelife a Fatrou Napajedla a.s. pod tehdejším názvem Pipelife – Fatra s.r.o. Odkoupením podílu Fatry přešel v roce 2004 podnik plně do vlastnictví holdingu Pipelife a v současnosti nese název Pipelife Czech s.r.o. Od roku 2012 je stoprocentním vlastníkem holdingu Pipelife společnost Wienerberger AG.

Benefity EDI pro Pipelife:

  • přehledné provázání jednotlivých zpráv obchodní výměny
  • úspora času a financí
  • snížení potencionálních chyb (není nutný ruční zápis)
  • archivace a podpora pro bezpapírovou EDI
Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.