TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Komplexní EDI služby pro společnost PepsiCo

Bezproblémové připojení EDI pro malé obchodní partnery

Výběr produktů Pepsico - Služby EDI pro Pepsico

Ve firmách, které vystavují velká množství faktur mnoha malým klientům, bývá proces fakturace často velmi náročný a také zdlouhavý. Elektronická fakturace využívající doklady v PDF formátu může v takovém případě uspořit nemalé množství času i financí. PDF E-fakturaci začala využívat například společnost PepsiCo Czech Republic.

Jak nově fakturují ve společnosti Pepsi, stručně shrnuje Milan Peremský, Solution Delivery Lead:

Hledali jsme možnost elektronické fakturace, která by nevyžadovala žádnou infrastrukturu na straně našich drobných obchodních partnerů a kterou bychom mohli snadno přizpůsobit formálním a právním požadavkům různých zemí. PDF E-fakturace je přesně to, co jsme hledali a EDITEL se při implementaci ukázal být mimořádně kompetentním partnerem.

Řešení PDF E-fakturace v minulém roce úspěšně zavedly i další společnosti, například maďarská pobočka nizozemského mlékárenského družstva FrieslandCampina, která elektronickou fakturaci implementovala v rámci nového objednávkového portálu od EDITELu.

Výhody EDI ve společnosti PepsiCo:

  • dodržování mezinárodních právních rámců v účetnictví
  • žádné technické úsilí pro menší obchodní partnery
  • snadný přístup k fakturám prostřednictvím e-mailového odkazu
  • šetří čas a zdroje
  • dosah na všechny obchodní partnery prostřednictvím jednoho rozhraní
  • rychlejší zpracování platebního procesu

O společnosti PepsiCo CZ

Vše začalo v roce 1965, kdy se společnosti Pepsi-Cola a Frito-Lay spojily a vznikla společnost PepsiCo. Dnes je společnost jedním z předních světových hráčů v oblasti potravin a nápojů. PepsiCo CZ s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny společností PepsiCo Inc. Pro český trh vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje Pepsi, Mirinda, 7up, Mountain Dew, Rockstar, Evervess, Schwip Schwap a od roku 2000 také výrobky značky TOMA. Nedílnou součástí portfolia společnosti je mimo jiné také značka chipsů Lay’s.

Logo copyright PepsiCo CZ s.r.o.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.