+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Pepsi posílá PDF faktury na své zákazníky automatizovaně

Bezproblémové připojení EDI pro malé obchodní partnery

Ve firmách, které vystavují velká množství faktur mnoha malým klientům, bývá proces fakturace často velmi náročný a také zdlouhavý. Elektronická fakturace využívající doklady v PDF formátu může v takovém případě uspořit nemalé množství času i financí. PDF E-fakturaci začala využívat například společnost PepsiCo Czech Republic.

Jak nově fakturují v Pepsi, stručně shrnuje Milan Peremský, Solution Delivery Lead: Hledali jsme možnost elektronické fakturace, která by nevyžadovala žádnou infrastrukturu na straně našich drobných obchodních partnerů a kterou bychom mohli snadno přizpůsobit formálním a právním požadavkům různých zemí. PDF E-fakturace je přesně to, co jsme hledali a EDITEL se při implementaci ukázal být mimořádně kompetentním partnerem.

Řešení PDF E-fakturace v minulém roce úspěšně zavedly i další společnosti, například maďarská pobočka nizozemského mlékárenského družstva FrieslandCampina, která elektronickou fakturaci implementovala v rámci nového objednávkového portálu od EDITELu.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.