TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Služba business monitoring v METRU

logo METRO ve smyslu business monitoring v METRU

Zlepšení procesu objednávek a dodávek zboží

METRO Austria je v této oblasti jedním z místních průkopníků – na EDI technologie spoléhá již od počátku 90. let. Největší výzvou v souvislosti s objednávkami a dodávkami zboží je pro METRO zejména široká nabídka zboží a s ní související počet dodavatelů. Další výzvou je udržení detailního přehledu o všech probíhajích EDI procesech. Proto společnost METRO Austria zavedla počátkem letošního roku nové řešení monitoringu EDI, díky nemuž jsou nyní procesy související s objednávkami a dodávkami zboží ještě transparentnější.

Vždy pro nás bylo velmi důležité mít neustále aktuální přehled o všech EDI operacích s našimi obchodními partnery. Zásadní pro nás byla informace, zda dostáváme ke všem objednávkám dodací listy, jestli chodí včas, atd. Florian Thoma, Supply Chain Planning Manager společnosti Metro Austria

Všechny potřebné údaje získává METRO v pravidejných reportech od společnosti EDITEL, v nichž jsou pečlivě porovnávány objednávky a příslušné dodací listy. Uživatelé tak mohou okamžitě identifikovat chybějící nebo nadbytečné dodací listy v kterékoli fázi dodacího cyklu. Služba business monitoring navíc umožňuje v METRU zadávat specifické online dotazy, které zajišťují maximální transparentnost.

Díky řešení pro business monitoring od společnosti EDITEL se nám podařilo posunout procesy související s objednávkami a dodávkami zboží na další úroveň. Nyní jsme schopni přesně určit, kde je ještě potenciál pro optimalizaci, a následně to pak ve spolupráci s našimi obchodními partnery vyřešit z pohledu EDI, Florian Thoma.

Služba business monitoring poskytovaná společností EDITEL nabízí i další funkce, jako jsou například reporty o elektronických fakturách nebo ještě pobrobnější kontrolu (kontrola jednotlivých pozic atd.). Tyto dodatečné funkce mohou být kdykoli nastaveny dle potřeb klienta.

Ve zkratce:

  • služba business monitoring v METRU zvyšuje transparentnost procesů kolem objednávek a dodávek zboží
  • aktuální přehled o probíhajících operacích v EDI
  • nesrovnalosti mohou být odhaleny okamžitě díky pravidelným reportům
  • vyšší kvalita procesů souvisejících s objednávkami a dodávkami zboží
  • pomáhá najít příležitosti k optimalizaci

 

O společnosti Metro Austria

 

Společnost METRO Group Wholesale and Food Specialist Co. provozuje v Rakousku dvanáct velkých obchodů s celkovou prodejní plochou více než 140 000 m², přibližně 2 100 zaměstnanci na plný úvazek a 100 učni. METRO je zastáncem širokého výběru zboží, nabízí proto více než 48 000 druhů potravinářského i nepotravinářského zboží. V Rakousku důvěřuje METRU již 45 let více než 500 000 zákazníků. METRO provozuje přibližně 750 prodejen v 25 zemích.

Symbolic image copyright METRO Group Wholesale and Food Specialist Co.
Logo copyright METRO Group Wholesale and Food Specialist Co.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.