TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

NAY zvyšuje svou obchodní sílu díky EDITELu

Rozšiřování možností EDI

Až donedávna se využívání EDI slovenským prodejcem elektroniky NAY zaměřovalo především na tradiční nákupní procesy. Po akvizici českého „Electro Worldu“ v roce 2014 nastal čas rozšířit využití EDI do dalších oblastí. Zde se objevila společnost EDITEL, která od roku 2008 poskytuje společnosti NAY služby EDI. Společnost EDITEL mimo jiné pomohla s implementací na míru šitého řešení elektronické fakturace a zavedla další zprávy EDI, včetně dodacích listů (DESADV), příjemek (RECADV) a stavu zásob (INVRPT). Současně společnost EDITEL připravila specifické rozhraní pro nově zavedený informační systém SAP. Jedním z dalších významných projektů letošního roku je připojení více než 100 národních a mezinárodních dodavatelů k síti EDI.

Při implementaci EDI v Electro Worldu a rozšiřování funkcí našeho nového ERP systému jsme spolupracovali se společností EDITEL, naším dlouholetým EDI partnerem, na jehož odborné znalosti se spoléháme již více než deset let a který při implementaci odvedl opět prvotřídní práci. Pavel Jurík, manažer pro zlepšování obchodních procesů ve společnosti NAY

O společnosti NAY

Společnost  byla založena v roce 1992. Prodejce elektroniky NAY, a.s. má celkem 36 prodejen a je tak největším prodejcem elektroniky na Slovensku. V roce 2014 společnost NAY koupila českou společnost „Electro World“, a tím i 18 dalších obchodů s elektronikou v České republice, které nadále fungují pod obchodním názvem „Electro World“.

Logo copyright NAY, a.s.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.