+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

NAY zvyšuje svoju obchodnú silu s EDITELom

Až donedávna se využívání EDI slovenským prodejcem elektroniky NAY zaměřovalo především na tradiční nákupní procesy. Po akvizici českého „Electro Worldu“ v roce 2014 nastal čas rozšířit využití EDI do dalších oblastí. Zde se objevila společnost EDITEL, která od roku 2008 poskytuje společnosti NAY služby EDI. Společnost EDITEL mimo jiné pomohla s implementací na míru šitého řešení elektronické fakturace a zavedla další zprávy EDI, včetně dodacích listů (DESADV), příjemek (RECADV) a stavu zásob (INVRPT). Současně společnost EDITEL připravila specifické rozhraní pro nově zavedený informační systém SAP. Jedním z dalších významných projektů letošního roku je připojení více než 100 národních a mezinárodních dodavatelů k síti EDI.

Při implementaci EDI v Electro Worldu a rozšiřování funkcí našeho nového ERP systému jsme spolupracovali se společností EDITEL, naším dlouholetým EDI partnerem, na jehož odborné znalosti se spoléháme již více než deset let a který při implementaci odvedl opět prvotřídní práci. Pavel Jurík, manažer pro zlepšování obchodních procesů ve společnosti NAY

O společnosti NAY

Společnost byla založena v roce 1992. Prodejce elektroniky NAY, a.s. má celkem 36 prodejen a je tak největším prodejcem elektroniky na Slovensku. V roce 2014 společnost NAY koupila českou společnost „Electro World“, a tím i 18 dalších obchodů s elektronikou v České republice, které nadále fungují pod obchodním názvem „Electro World“.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.