TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Maso Uzeniny POLIČKA má EDI komunikaci pod dohledem

maso-uzeniny-policka-on-the-plate_l

Základy ryze české společnosti tvoří tradice, kvalita, důvěra i úcta k řemeslu a přírodě. Firma působí v krásném přírodním prostředí Českomoravské vrchoviny, kde je mnoho chráněných krajinných oblastí. Z pastvin v malebném českém kraji pochází skot pro jejich produkci. S úctou přistupují jak k masu, tak i k výrobě masných produktů. Práci provádějí kvalifikovaně a s citem. Jejich produkty se běžně používají i v našich rodinách ke všedním i slavnostním příležitostem.

Kvalitní zákaznický servis a seriózní jednání je samozřejmostí

Spolupráce se zákazníky a obchodními partnery je jednou ze základních hodnot společnosti MASO UZENINY POLIČKA. Objednávky od svých partnerů přijímají denně, stejně tak, jako zajišťují i závozy dodávek prostřednictvím vlastního vozového parku, čímž garantují nepřetržité chlazení zboží v rámci dodavatelského řetězce až k zákazníkovi. „Pokud chceme nabízet konečnému zákazníkovi kvalitní české výrobky, je za potřebí zkvalitnit i každodenní komunikaci s našimi partnery … Na každém úseku od farmáře až po expedici výrobků od nás z Poličky důsledně dbáme na kvalitu a zároveň podporu přirozeného koloběhu v přírodě, včetně dodržení „animal welfare“.

Výměna EDI dokladů pod dohledem

Na základě potřeby zefektivnit komunikaci s obchodními partnery nalezla společnost EDITEL optimální řešení pro příjem informace o potvrzení o převzetí dokladů protistranou. Řešení využívá automaticky generovaných zpráv CONTRL na komunikační platformě eXite na základě potvrzení o převzetí obchodních dokumentů partnerem nebo jeho EDI poskytovatelem („TimeStamp Completed“). CONTRL zpráva generovaná platformou eXite je zasílána zpět tedy jako příchozí doklad pro využití na straně MASO UZENINY POLIČKA. Zprava CONTRL je po příjmu zpracována aplikací trustIT, kde je pomocí sofistikovaných pravidel spárována s původně odeslanou zprávou. Pomocí edisuITe modulu DBReader jsou následně vyčteny potřebné informace ze spárovaných zpráv pro import zpět do IS Aquila. Uživatelé pracující s IS Aquila tak vidí přímo v systému potvrzení o převzetí důležitých dokumentů protistranou, zejména dodacích listů a faktur. Získali tak velmi přesný a pohodlný dohled nad doklady s přímou vazbu na jejich zákazníky. „Našim cílem je nadále pokračovat v oboustranně výhodné spolupráci s každým naším zákazníkem, zajišťovat komplexní servis, realizovat vysoké individuální požadavky s důrazem na kvalitu produkce. Zároveň budeme stále ctít zákony přírody, produkty dodávat na trhy nejen v ČR ve vysoké kvalitě a jejich přirozené formě, kde nám EDITEL výrazně ulehčil práci, dodal Ing. Václav Tomšů, zástupce společnosti MASO UZENINY POLIČKA.

O společnosti

maso-uzeniny-policka-logoMASO UZENINY POLIČKA, a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost, která zaujímá významné a stabilní místo na trhu s hovězím masem, uzeninami a vepřovým masem. Výsekové maso expeduje v různých úpravách, vždy dle požadavků zákazníků. Realizuje také specifické požadavky na úpravu masa i uzenin včetně balení.

Symbolic image copyright MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Logo copyright MASO UZENINY POLIČKA, a.s.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.