TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Ferrero optimalizuje elektronickou fakturaci

Stojan Ferrero v obchodě s potravinami ve smyslu optimalizace elektronické fakturaceSpolečnost Ferrero se rozhodla zrychlit proces elektronické fakturace díky práci s elektronickými příjemkami RECADV.

Společnost Ferrero se rozhodla zrychlit proces fakturace na své odběratele díky práci s elektronickými příjemkami, které v případě plného souladu s dodávkou automaticky iniciují fakturaci. K manuálnímu řešení před fakturací pak postupují pouze dodávky s nějakým rozdílem v příjmu zboží. Elektronické příjemky jsou v řešení společnosti EDITEL CZ porovnávány s původní dodávkou a jsou následně generovány zprávy Proof of delivery pro systém SAP využívaný společností Ferrero. Generované zprávy buď plně potvrzují dodávku anebo jsou generované tzv. rozdílové zprávy, které vyjadřují rozdíly oproti původní dodávce.

Urychlená a přesnější fakturace

Společnost Ferrero v procesu využívá zprávy RECADV buď přímo od jednotlivých obchodních řetězců
nebo alternativně zprávy generované na straně logistických providerů, kteří pro společnost Ferrero
realizují dodávky zboží zákazníkům. Touto kombinací je dosaženo pokrytí procesu v plném rozsahu
dodávek a urychlení fakturace o několik dnů, kdy se nečeká na návrat potvrzených dodacích listů. Společnost Ferro takto získávala významné přínosy již během COVID pandemie a rozšířeného Home office, jelikož s implementací začala těsně před pandemií.

O společnosti

Ferrero_LogoFerrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. Osudovým se stal rok 1946, kdy spolu se svou manželkou Pierou Ferrero proměnili svou malou cukrárnu v továrnu. Zásadní podíl na slávě Ferrero a jeho produktů má také syn zakladatelů Michele, který se postavil do čela podniku v 50. letech, a byl to právě on, kdo vdechnul život mnoha ikonickým cukrovinkám Ferrero. K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.

Symbolic image copyright Ferrero Česká s.r.o.
Logo copyright Ferrero Česká s.r.o.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.