TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Pierre Baguette a EDI plní tajné touhy zákazníků

Společnosť Fekollini - výrobce výrobků Pierre Baguette

Nejznámější je jejich široká nabídka baget, sendvičů, wrapů a panini.

Pierre Baguette věří, že i balené jídlo může být kvalitní a chutné. Bez kvalitních surovin nelze připravit kvalitní jídlo. Bez dobrých nápadů a odvahy nemůžete objevovat nové světy a chutě. Bez lásky se nedá žít – láska prochází žaludkem. Lidé jsou nejdůležitější, a když do toho dávají srdce, jde o úplně jiný zážitek. Pierre je zodpovědný k sobě, lidem, společnosti i životnímu prostředí. Jedině tak má vše, co děláme, smysl. Pierre jde svou vlastní cestou, nebojí se být průkopníkem nových směrů. Pokud máš vizi a dáváš do toho srdce, dosáhneš cíle. Zvědavost a odvaha pohánějí vpřed. Pierre je hrdý na svůj slovenský původ a francouzský šarm. Pierre má prostě styl. Čerstvost a svěžest patří mezi to nejdůležitější, na čem si Pierre Baguette zakládá, jde o tzv. výsostné znaky této značky. Jedná se o progresivní společnost, která vždy usiluje o optimalizaci. Snaží se pracovat co nejefektivněji, což se odráží i v EDI komunikaci.

Fekollini – výrobca produktov značky Pierre Baguette

Ve společnosti Fekollini, která je stabilním a dlouholetým klientem EDITELu, vždy vítají možnost zavést se svými partnery EDI komunikaci. Původně využívala pouze konvertor XMLpack, ale ve snaze zefektivnit své možnosti v EDI komunikaci se rozhodla přejít na nové produkty naší společnosti, jako edisuITe – konvertor nové generace – a trustIT -pokročilý archivační systém, vhodný pro archivaci (nejen) EDI dokumentů. Cílem aktualizace EDI řešení bylo získat lepší přehled a monitoring příchozích i odchozích EDI zpráv. Současně šlo o rozšíření funkcí systému o archivaci elektronických dokladů v souladu se slovenskou legislativou.

Fekollini měsíčně zpracuje kolem 20 000 EDI zpráv, které si vyměňuje s přibližně šedesáti partnery ze Slovenska, Česka, Rakouska a Polska. Denně zpracovává stovky objednávek, které jsou přímo navázány na výrobu a dodání požadovaných výrobků v co možná nejkratším čase. Při implementaci nového systému EDI bylo proto naprosto zásadní zajistit bezproblémový přechod na nové řešení. Samotná migrace na nový EDI systém proběhla během plného provozu, aniž by byly narušeny obchodní procesy. Nový systém Fekollini používá bez jakýchkoli problémů již více než šest měsíců. Společnosti přibývají noví partneři i obchodní příležitosti a její EDI řešení roste spolu s jejími obchodními aktivitami.

O společnosti

Pierre_Baguette_LogoFekollini je úspěšná slovenská společnost vyrábějící již více než 25 let pod značkou Pierre Baguette chlazené balené snacky. Nejznámější je svou širokou nabídkou baget, sendvičů, wrapů a panini. Její chutné výrobky najdete po celém Slovensku, ale také v rakouské a české Bille. Fekollini se úspěšně prosadila v Polsku, například v síti potravin Žabka nebo na čerpacích stanicích Orlen. Ve vlastní pekárně denně napeče až 250 000 produktů. Čerstvé produkty se každé ráno rozvážejí do 2 000 provozoven a ročně tak nacestují téměř 3 000 000 km. Společnost dnes zaměstnává přes 750 lidí a stala se jedním z největších výrobců baget ve střední Evropě.

Symbolic image copyright Fekollini s.r.o.
Logo copyright Fekollini s.r.o.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.