TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Efektivní EDI komunikace napříč uskupením EMOS

detail zabalených výrobků ve skladu EMOS - efektivní EDI komunikace napříč uskupením EMOS

EDITEL dnes jako poskytovatel pokrývá pro skupinu EMOS celou řadu služeb. EDI komunikaci zajišťuje platforma eXite®. edisuITe pak plní funkci univerzálního konvertoru doplněného o bezpečnostní modul zajišťující digitální podpis. Archivační řešení trustIT BMR umožňuje přehledně sledovat EDI procesy na uživatelské úrovni. Dovoluje porovnávání dokumentů až na úrovni položek, generovaní uživatelských reportů nebo tzv. autorizovaný export dat s prohlížením pro potřeby orgánů státní správy.

Naše obchodní uskupení EMOS obchoduje v mnoha zemích s významnými nadnárodními obchodními řetězci. Díky EDI řešení od EDITELu umíme s nimi elektronickou cestou rychle, přesně a bezpečně komunikovat, přenášet data do našeho informačního systému a automatizovat tyto procesy, uvedl Ing. Jiří Střípek, vedoucí oddělení IT.

O společnosti

Emos_LogoEMOS CZ group a.s. – Příběh této české společnosti začal v roce 1991 v Přerově. Dnes je jednou z největších obchodních firem v oboru elektro v ČR. Její hlavní obchodní činností je import, export, velkoobchodní, maloobchodní prodej, služby a montáže slaboproudých zařízení. V průběhu let firma dorostla do podoby koncernu. V roce 2017 vzniká holding EMOS CZ group a.s. vlastnící 100% podíly dceřiných firem na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku.

Symbolic image copyright EMOS CZ group a.s.
Logo copyright EMOS CZ group a.s.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.