TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDI je trendy i ve výrobě nápojů McCarter

data a zeměkoule ve významu expanze McCarter do zahraničí

Spolupráce mezi našimi společnostmi se datuje již od roku 2006, odkdy McCarter využívá řešení XMLPACK. Když přišel čas na expanzi do zahraničí, vedení se rozhodlo oslovit EDITEL ohledně vhodného řešení EDI i pro českou dceřinou společnost McCarter. Na osobním setkání bylo prezentováno nejnovější řešení, služba submIT. Ta v sobě spojuje aktuální trendy EDI, je cloudová. Přihlášení je možné odkudkoliv, zajišťuje konverzi zpráv, jejichž přenos probíhá na naší komunikační síti eXite. Nástroj BMR zajišťuje monitoring a kontrolu podnikových procesů. Samozřejmostí je zajištění elektronického podpisu i digitální archivace faktur, která splňuje legislativní požadavky ČR i EU. Služba submIT v sobě zahrnuje helpdesk a konzultace. Řešení zaujalo mateřskou společnost McCarter natolik, že i ona uvažuje o upgrade současného řešení.

Odborníci v EDITELu nám ukázaly, že dlouholeté zkušenosti v oblasti EDI komunikace a jejich individuální přístup je pro nás velkou výhodou při řešení našich speciálních požadavků, shrnul spolupráci Mgr. Martin Tašký, ředitel logistiky společnosti McCarter.

McCarter je slovenská společnost působící na slovenském a českém trhu již více než dvacet let. Je výrobcem inovativních, funkčních a moderních nápojů značky Body & Future, za studena lisovaných 100% ovocných a zeleninových šťáv RIO COLD PRESS. Do jejich portfolia patří značky Rio, V12 a Zeus. Své produkty úspěšně exportují i ​​do zemí jako Maďarsko, Slovinsko či Rumunsko. Kromě toho, je distributorem značek Naked a Tropicana, ledové kávy Starbucks, minerálních vod Jana, cukrovinek Kraš, ledových čajů Arizona a čajů Teekanne.

Logo copyright McCarter

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.