+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Centralizace EDI v třílístku

MECOM GROUP s.r.o. vznikla v roce 2008 sloučením významných maso zpracujících společností na Slovensku, v Maďarsku a České republice. Postupně se stala jedním z největších, nejrychleji se rozvíjejících masokombinátů v EU.

Spolupráce s EDITEL SK začala v roce 2007 během slučování společností PM Zbrojníky a Hrádok. Maďarská pobočka se zapojila krátce nato a dnešní Schneider Food nasadila paralelně řešení od EDITEL CZ. V březnu 2020 bylo pro všechny 3 země implementované centralizované řešení EDI založené na osvědčených produktech edisuIT a trustIT, které zajistí výměnu 80 tisíc zpráv se 40 partnery. Došlo ke sjednocení systémů a procesů v rámci celé skupiny, což znamená jednodušší zapojování partnerů, vyšší míru automatizace i elektronizace obchodní korespondence.

„EDITEL je našim dlouholetým strategickým partnerem, díky kterému se nám daří rychleji expandovat do zahraničí. Tým jejich konzultantů pomáhá našemu IT vyřizovat požadavky i našich zahraničních partnerů a nemusíme tak řešit implementaci EDI v každé zemi zvlášť. Vzhledem k bezproblémové spolupráci počítáme s EDITELem i při další expanzi.“ Říká Maroš Habušta, Chief of IT Mecom Group.

 

Copyright MECOM GROUP

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.