TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Centralizace EDI v třílístku

společnost MECOM, což znamená centralizace EDI v třílístku

O společnosti MECOM

MECOM GROUP s.r.o. vznikla v roce 2008 sloučením významných maso zpracujících společností na Slovensku, v Maďarsku a České republice. Postupně se stala jedním z největších a nejrychleji se rozvíjejících masokombinátů ve středoevropském regionu. MECOM je tradiční značka masných výrobků. Odborník, jehož výrobky jsou vždy zárukou vysoké kvality. Pravidelně přichází s novinkami, inovacemi a inspirací v celém svém sortimentu.

Centralizace EDI – snadnější zapojení partnerů

Spolupráce s EDITEL SK začala v roce 2007 během slučování společností PM Zbrojníky a Hrádok. Maďarská pobočka se zapojila krátce nato a dnešní Schneider Food nasadila paralelně řešení od EDITEL CZ. V březnu 2020 bylo pro všechny 3 země implementované centralizované řešení EDI založené na osvědčených produktech edisuIT a trustIT, které zajistí výměnu 80 tisíc zpráv se 40 partnery. Došlo ke sjednocení systémů a procesů v rámci celé skupiny, což znamená jednodušší zapojování partnerů, vyšší míru automatizace i elektronizace obchodní korespondence.

EDITEL je našim dlouholetým strategickým partnerem, díky kterému se nám daří rychleji expandovat do zahraničí. Tým jejich konzultantů pomáhá našemu IT vyřizovat požadavky i našich zahraničních partnerů a nemusíme tak řešit implementaci EDI v každé zemi zvlášť. Vzhledem k bezproblémové spolupráci počítáme s EDITELem i při další expanzi.

Maroš Habušta, Chief of IT Mecom Group.

 

Symbolic image copyright MECOM GROUP
Logo copyright MECOM GROUP

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.