TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Společnost Vitrablok používá komunikační platformu eXite

Budova společnosti Vitrablok

Při implementaci EDI řešení od společnosti EDITEL CZ došlo k napojení informačního systému Vitrabloku se systémem německého zákazníka Bahag přes komunikační platformu eXite.

Společnost Vitrablok používá informační systém SAP, pomocí kterého jsou vytvářeny potřebné obchodní dokumenty. Díky připravenosti tohoto systému generovat a přijímat standardní EDITEL inhouse formát proběhla integrace EDI velice snadno. Do budoucna společnost Vitrablok počítá s možnosti zavedení EDI v jejich pobočce v Ohio, USA, kde by se jednalo o příjem objednávek a fakturaci.

Společnost Vitrablok dodává své produkty svému německému zákazníkovi BAHAG. Pro zajištění obchodní komunikace dochází k výměně EDI zpráv ORDERS, DESADV a INVOIC. Při implementaci EDI řešení došlo k napojení informačního systému Vitrabloku se systémem Bahagu přes komunikační platformu. Objednávky jsou od zákazníka překládány z EDI formátu a doručeny na server Vitrablok ve formátu SAP Idoc, kde může být naimportován do informačního systému. Po zpracování objednávky je vystaven dodací list a faktura v SAP Idoc formátech, které se následně překládají do EDI standardu v podobě zpráv DESADV a INVOIC. Tyto zprávy jsou následně doručeny zákazníkovi.

Benefity EDI pro Vitrablok:

  • přehledné provázání jednotlivých zpráv obchodní výměny
  • úspora času a financí
  • snížení potencionálních chyb (není nutný ruční zápis)
  • archivace

O společnosti Vitrablok

Společnost Vitrablok, která sídlí v Duchcově na Ústecku a vyrábí skleněné tvárnice a prodává je do celého světa. Duchcovské sklárny, jak se jim po domácku říká, se proslavily hlavně výrobou luxfer. Vitrablok plánuje dál růst i v zahraničí. Potenciál vidí především ve Spojených státech.

Symbolic image copyright Vitrablok
Logo copyright Vitrablok

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.