TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDI Blog – nejnovější informace společnosti EDITEL

Tipy na slovní hříčky EDI-TEL pro nový EDI blog společnosti EDITEL

Užitečné a aktuální informace dostupné na EDI Blogu EDITEL!

Náš nový EDI Blog bude od začátku poskytovat vždy aktuální a užitečné informace o elektronické výměně dat (EDI) pro začátečníky i pokročilé uživatele. Naši odborníci na EDI mimo jiné vysvětlí, jak je možné optimalizovat dodavatelský řetězec pomocí sofistikovaných technologií a odborných znalostí a jak si můžete zvýšit efektivitu a ušetřit finanční prostředky.

Tipy a postřehy od odborníků na EDI

Čím se liší poskytovatel EDI služeb v oblasti B2B od ostatních? Spokojení klienti, jejich pozitivní reference a doporučení jsou určitě součásti úspěšného příběhu elektronické výměny dat (EDI). Mnoho klientů navíc tvrdí, že při výběru EDI poskytovatel jsou pro ně klíčové jasné a přímé informace od jejich potenciálního poskytovatele EDI služeb. Proto na našem EDI Blogu budeme poskytovat užitečné a praktické tipy, tak i komplexní základní informace o všech EDI skutečnostech. Naši odborníci na EDI budou navíc v tomto EDI blogu odpovídat na otázky a jejich odpovědi vycházejí přímo z každodenní EDI praxe. Měly by být i užitečné a poskytnout snadno implementovatelné řešení s velkým přínosem pro EDI uživatele.

EDI blog – Optimalizace dodavatelského řetězce

„Spolehlivé informace jsou klíčem k jakémukoli úspěšnému úsilí,“ uvedl mořeplavec Kryštof Kolumbus před více než 500 lety. Pokud jde o optimalizaci dodavatelského řetězce, my jako experti na informační logistiku v první řadě táhneme k profesionalizaci a automatizaci informačních toků prostřednictvím EDI.
Přejeme příjemné čtení tohoto EDI blogu, které vám pomůže proniknout do světa elektronické výměny dokumentů s našimi odborníky na EDI. Neustále budeme poskytovat užitečné informace o všech záležitostech kolem EDI.

Portrait Gerd Marlovits

O autorovi

Gerd Marlovits
CEO EDITEL Austria

 

Icon \'i\'

O společnosti EDITEL:

EDITEL

EDITEL je mezinárodním předním poskytovatelem služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů EDI (z anglického originálu Electronic Data Interchange), který se specializuje na optimalizaci procesů dodavatelského řetězce. Společnost poskytuje služby klientům v mnoha různých odvětvích.

Portrait photo copyright Editel/Petra Spiola
Symbolic image copyright pixabay

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.