+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Supply Chain Finance: ediFACTORING

 

EDITEL CZ po vzoru své mateřské společnosti v Rakousku nově nabízí moderní digitální službu ediFactoring, která umožňuje pohodlně spravovat financování pohledávek díky spojení EDI řešení a factoringu. ediFactoring je ideálním řešením pro automatizované a efektivní financování dodavatelsko-odběratelských vztahů (Supply Chain Financing). Díky elektronické výměně dat mezi dodavatelem, Factoringem České spořitelny a odběratelem dochází k automatizaci práce s dokumenty (především faktura, dodací list) a rychlejšímu financování společnosti. Podporu EDI komunikace lze využít u klasického factoringu i reverzního factoringu.

Cílem strategické spolupráce obou společností je přinést našim klientům moderní digitální službu. Ta  jim zefektivní operativní procesy spojené s factoringem, formou automatizace a využitím EDI. Tím dokážeme zrychlit a zároveň zjednodušit práci s dokumenty. To bude znamenat rychlejší přísun finančních prostředků pro klienta a také mnohem menší podíl lidské práce na obou stranách. Karel Nováček, předseda představenstva Factoringu České Spořitelny

 

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.