TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Automatizace získává pevné místo i v odvětví ovoce a zeleniny

ovoce a zelenina, což symbolizuje automatizaci v odvětví ovoce a zeleniny

Automatizace procesů je nezbytná

Díky spolupráci s dodavatelem softwarových služeb activeIT je nyní EDITEL k dispozici dalším klientům z okruhu dodavatelů čerstvého ovoce a zeleniny.

Co se ovoce a zeleniny týče, jsou dnešní spotřebitelé náročnější než kdy dříve. Chtějí, aby ovoce a zelenina, kterou nakupují, byla čerstvě sklizená, přirozeně krásná a bez jakýchkoli nedokonalostí. Zcela samozřejmě se očekává, že budou mít zákazníci neustále k dispozici plnou škálu produktů a v dostatečném množství. Právě kvůli těmto vysokým nárokům jsou dodávky zboží v tomto odvětví tak složité a mají tak rychlou frekvenci. Obchody navíc své objednávky často mění. Automatizace procesů je proto nezbytná.

Další výzvou je tzv. náhradní zboží, které se může zavážet v případě, že to původně objednané není k dispozici. Pokud tedy např. nejsou k dispozici hrozny v umělohmotných obalech, budou dodány v lepenkových krabičkách. ERP a EDI systémy si musejí s podobnými výzvami poradit, pokud mají na nejvyšší úrovni podporovat fyzický pohyb zboží.

Rakouský dodavatel softwaru a konzultantská firma activeIT nabízí ERP systém vytvořený na míru potřebám tohoto odvětví, který úspěšně používá řada renomovaných klientů. K zajištění bezproblémového chodu EDI připojení se activeIT spoléhá na odborné znalosti partnerské společnosti EDITEL. Marko Klein, výkonný ředitel activeIT, ke spolupráci uvedl:

EDITEL je v oblasti zpracování dat vysoce spolehlivým partnerem, který dokáže efektivně a odborně zpracovat data v jakémkoli formátu dodaném našimi klienty tak, aby výsledkem byla vždy naprostá spokojenost.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.