TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

SILON – Řešení od EDITELu šetří čas i náklady

Silon-company-building-l

Přechod na nový EDI systém

Nejdůležitějším požadavkem společnosti SILON na nový EDI systém byla jeho plná integrace s informačním systémem Oracle JD Edwards (JDE) zajišťující hladké připojení a výměnu dat se všemi obchodními partnery. Implementační proces začal v prvním kvartálu roku 2018 se společností Ideal Automotive a postupně se bude rozšiřovat, aby zahrnul i ostatní obchodní partnery společnosti SILON.

Řešení je založeno na EDI službě společnosti EDITEL umožňující výměnu, konverzi, databázové služby a přímé propojení s informačním systémem zákazníka. Používanými komunikačními standardy jsou ODETTE EDIFACT a VDA. Všechny jsou dostupné prostřednictvím veřejných datových sítí. Řešení bylo navrženo pro EDI komunikaci s partnerem Ideal Automotive, tak aby umožnilo výměnu zpráv typu VDA4913 (dodací list) a VDA4925 (objednávka) a konverzi z/do formátu inhouse JDE.

S EDI řešením, které poskytuje EDITEL, se společnost SILON významně posunula k bezproblémovému a transparentnímu řízení dodavatelského řetězce. Dodavatel pro automobilový průmysl šetří čas i náklady a výrazně posílil kvalitu a spolehlivost svých služeb. To se v důsledku odráží i ve spokojenosti jeho zákazníků.

Společnost EDITEL CZ nám navrhla konstruktivní řešení pro komunikaci s naším partnerem IDEAL Automotive. Ta je přímo propojené s naším informačním systémem. Do budoucna počítáme s připojením našich dalších obchodních partnerů, kde využijeme dlouholetých zkušeností kvalifikovaných konzultantů z EDITELu.

Pavel Vítek, Vedoucí oddělení IT / CIO

O společnosti

silon-logo-newSpolečnost SILON zahájila činnost v roce 1950 výrobou nekonečného polyamidového vlákna. Základem jejich úspěchu jsou trvalé inovace a orientace na zákazníka. SILON dnes vyvíjí, vyrábí a nabízí plastové směsi na bázi polyolefinů a polyesterová vlákna. Jejich výrobky se používají ve stavebnictví, automobilovém průmyslu, hygienickém sektoru, ve zdravotnictví a v řadě dalších průmyslových odvětví. Prostřednictvím dceřiné společnosti nabízí SILON v Plané nad Lužnicí rovněž služby spojené s obsluhou průmyslového areálu.

Symbolic image copyright SILON s.r.o.
Logo copyright SILON s.r.o.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.