+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

SILON – Řešení od EDITELu šetří čas i náklady

společnost SILON

Nejdůležitějším požadavkem společnosti SILON na nový EDI systém byla jeho plná integrace s informačním systémem Oracle JD Edwards (JDE) zajišťující hladké připojení a výměnu dat se všemi obchodními partnery. Implementační proces začal v prvním kvartálu roku 2018 s firmou Ideal Automotive. Postupně se bude rozšiřovat, aby zahrnul i ostatní obchodní partnery společnosti SILON.

Řešení je založeno na EDI službě společnosti EDITEL umožňující výměnu, konverzi, databázové služby a přímé propojení s informačním systémem zákazníka. Používanými komunikačními standardy jsou EDIFACT, ODETTE, VDA, XML, SAP IDoc, LCS Helios, SMS a další. Všechny jsou dostupné prostřednictvím veřejných datových sítí. Řešení bylo navrženo pro EDI komunikaci s partnerem Ideal Automotive, tak aby umožnilo výměnu zpráv typu VDA4913 (dodací list) a VDA4925 (objednávka) a konverzi z/do formátu inhouse JDE.

S EDI řešením, které poskytuje EDITEL, se společnost SILON významně posunula k bezproblémovému a transparentnímu řízení dodavatelského řetězce. Dodavatel pro automobilový průmysl šetří čas i náklady a výrazně posílil kvalitu a spolehlivost svých služeb. To se v důsledku odráží i ve spokojenosti jeho zákazníků.

Společnost EDITEL CZ nám navrhla konstruktivní řešení pro komunikaci s naším partnerem IDEAL Automotive. Ta je přímo propojené s naším informačním systémem. Do budoucna počítáme s připojením našich dalších obchodních partnerů, kde využijeme dlouholetých zkušeností kvalifikovaných konzultantů z EDITELu.

Pavel Vítek, Vedoucí oddělení IT / CIO

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.