TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Certifikované EDI služby pro TS TECH

automotive-car-seats-production in ts tech

Použití EDI komunikace

TS Tech se spoléhá na EDI komunikaci jak v dodavatelském procesu, tak i ve výrobním procesu, přímo s výrobcema VW. Předtím se tato společnost spoléhala výhradně na VDA standardy (standardy německého svazu automobilového průmyslu). Tato společnost kromě jiného používá typ zprávy VDA4905 (podobná zprávě EDIFACT DELFOR) na odeslání objednávek svým dodavatelům na dalších 3 až 6 měsíců. Co se týče komunikace s výrobci, využívá zprávy ve formátu EDIFACT.

Konverze VDA 4905 (zpráva s instrukcemi k dodávkám), zprávy DELFOR a DELJIT (zpráva „just-in-time“) na zprávy EDIFACT je odborně prováděná naším poskytovatelem EDI služeb EDITELem. Úspěšně s nimi spolupracujeme již čtyři roky, zmiňuje Laszlo Gordos, manažer pro logistiku v TS Tech Maďarsko.

V průběhu každoročního vyhodnocování, které provádí společnost TS Tech podle mezinárodně uznávané normy IATF 16949, dosáhl EDITEL jeden z nejlepších výsledků za poskytované služby v roku 2017. K hodnotícím kritériím patří kromě jiného komunikace, dovednost při rešění problémů, cena a flexibilita. EDITEL dosáhl 96%. Pán Gordos je s tímto výsledkem velmi spokojen:

Pro komplexní výrobní procesy v automobilovém průmyslu je spolehlivý EDI partner nevyhnutelným předpokladem pro úspěšné dodací procesy. Výsledek tohoto vyhodnocení opět zdůrazňuje skutečnost, že společnost EDITEL splňuje a převyšuje tato očekávání. Gábor Hernádi, EDI odborník ze společnosti EDITEL Hungary, se snaží stavět na těchto výsledcích. Děláme vše, co je v našich silách, abychom udrželi kvalitu služeb pro TS Tech a ukázali, co můžeme udělat s každým novým projektem, například při zapojování nových dodavatelů, říká pan Hernádi.

EDI služby pro TS TECH

  • V průběhu vyhodnocování společností TS Tech podle IATF 16949, EDITEL HU získal nejvyšší skóre ve všech kategoriích (celkově = 96%).
  • Komunikace s dodavateli pomocí VDA (DELFOR)
  • Komunikace s výrobci pomocí EDIFACT (DELFOR; DELJIT)
  • Plánování projektů: zapojování dalších dodavatelů a představení EDIFACT DESADV zpráv dodavatelům

O společnosti

TS Tech-logoTS Tech je japonská společnost, která se specializuje na výrobu automobilových sedadel a jiných automobilových interiérových komponent jako jsou obložení dveří, opěrky hlavy a strešní krytiny. Společnost TS Tech zaměstnává 16 000 lidí na celém světě a její obrat představuje více jak 4 miliardy eur. Ve střední a východní Evropě má TS Tech svůj výrobní závod v Maďarsku, který je v súčasnosti dodavatelem společnosti VW.

Symbolic image copyright iStockphoto, photo credit Chesky_W
Logo copyright TS Tech

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.