TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Inovativní řešení pro automobilový průmysl

Panasonic-company-building_l

Nejlepším řešením pro integraci obchodních procesů ve společnosti Panasonic Automotive Systems se ukázal být IBM Sterling B2B Integrator.

Pobočka společnosti Panasonic Automotive Industrial Systems Europe sídlící ve východočeských Pardubicích zaměstnává více než 1300 osob a třikrát získala ocenění jako nejlepší zaměstnavatel v regionu. Zároveň je ale průkopníkem v oblasti rozvoje technologické základny pro zajištění hladkého průběhu elektronické výměny dat (EDI) s obchodními partnery. Panasonic je totiž v České republice vůbec první firma z automobilového průmyslu, která se rozhodla zavést IBM Sterling B2B Integrator.

Původně Panasonic Automotive Systems Czech plánovala, že pouze zmodernizuje své stávající systémy pro integraci procesů. Podrobná analýza však ukázala, že tento postup by byl příliš náročný a drahý. Proto si společnost vybrala řešení zcela nové – systém IBM Sterling B2B Integrator, distribuovaný společností EDITEL, která pro Panasonic již zajišťuje služby v oblasti EDI. Specialisté EDITELu převzali i implementaci celého projektu. Postarali se o to, aby migrace systémů proběhla efektivně, plynule a naprosto bez problémů.

Systém IBM Sterling B2B Integrator umožňuje bezpečnou integraci složitých B2B procesů, na nichž se podílí několik obchodních partnerů. Toto řešení je obzvláště vhodné pro automobilový průmysl, kde se na integraci B2B procesů kladou vysoké nároky. Umožňuje totiž snadné propojení obchodních partnerů při zachování vysoké úrovně transparentnosti a nákupních procesů. Firmy podílející se na procesech si mohou bezpečně a automaticky vyměňovat objednávky, avíza o odeslání zboží, faktury a mnoho dalších druhů obchodních dokladů. Veškeré kroky jsou přitom kdykoliv dohledatelné. Všechny doklady lze navíc zpracovat v podnikovém ERP systému.

Jan Molnár, vedoucí projektu za českou pobočku EDITELu.

Výhody pro společnost Panasonic Automotive Systems:

  • migrace ze serveru GENTRAN na IBM Sterling B2B Integrator
  • připojení 10 předních obchodních partnerů v automobilovém průmyslu v ČR
  • zavedení více jak 20 formátů EDI zpráv na spracování logistických procesů (včetně ORDERS, INVOIC, DESADV, ORDCHG, ORDRSP)

O společnosti

Panasonic-logo

Panasonic Automotive Systems Česká s. r. o. je výrobní závod a inženýrské centrum, které se nachází v Pardubicích, České republice. Společnost je členem divize Panasonic Panasonic Industrial and Automotive System a reprezentuje vývojovou a výrobní základnu v rámci EMEA. Společnost dodává moderní produkty a řešení v oblasti infotainmentu, hnacích jednotek, ADAS (asistenční systémy řízení) stejně tak audio systémů a zpětných kamer do vozů Audi, Daimler, Ford, GM, Honda, Porsche, Renault, Suzuki, Toyota, VW.

Symbolic image copyright Panasonic Automotive Systems Česká s. r. o.
Logo copyright Panasonic Automotive Systems Česká s. r. o.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.