TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

LIDL je EDI ready

logo společnosti Lidl

Lidl využívá EDI zprávu INVOIC (faktura)

Společnost Lidl působí v České republice již 14 let a za tu dobu se stala jedním z lídrů tuzemského maloobchodního trhu. Pro její dodavatele jistě bude příznivou zprávou, že EDITEL CZ umí zajistit elektronickou výměnu dat (EDI) s tímto řetězcem, konkrétně využití zprávy INVOIC (Invoice, tj. faktura).

O společnosti:

Lidl je obchodní značka řetězce diskontních prodejen společností Lidl & Schwarz-Gruppe, jejíž pobočky najdete ve více než 26 státech Evropy. Řetězec nabízí potraviny a spotřební zboží pro domácnost, zahradu, sport, kancelář, zábavu nebo kutilství. Společnost Lidl Česká republika letos již po osmé zvítězila v soutěži MasterCard Obchodník roku v kategorii Cena veřejnosti.

Tento řetězec směrem ke svým dodavatelům využívá EDI zprávu INVOIC (faktura), tj. zaslání požadavku na platbu za zboží či služby dodané za podmínek dohodnutých mezi prodávajícím a kupujícím. Společnost EDITEL CZ vytvořila šablonu pro export a import faktur do EDI formátu a prostřednictvím svých řešení ji doručí řetězci. Jako obchodní partneři Lidlu tedy nyní můžete v EDI komunikaci zprávu INVOIC aktivně využívat.

Dodáváte do Lidlu? Fakturujte elektronicky a neváhejte nás kontaktovat!

Logo copyright Lidl

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.