TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDITEL spojuje více než 15 000 společností

O společnosti EDITEL

Společnost EDITEL je mezinárodní poskytovatel produktů a služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange). Specializuje se na optimalizaci obchodních a dodavatelských procesů mezi jednotlivými obchodními partnery. Na českém trhu působí jako leader již více než 25 let. Prostřednictvím standartní EDI platformy eXite® zajišťuje svým klientům vzájemnou elektronickou komunikaci s důrazem na rychlost, bezpečnost a spolehlivost. To vše v souladu se zákonnými legislativními požadavky a mezinárodními standardy.

Díky EDITELu v současnosti komunikuje přes EDI více než 15 000 společností z několika zemí Evropy a platforma eXite® zprostředkuje přes 300 milionů transakcí za rok. Tato jedna transakce v sobě obsahuje jeden a více obchodních dokumentů. Vedle procesu elektronické fakturace se pomocí EDI vyměňují objednávky, dodací listy, příjemky a další obchodní dokumenty, které putují od výrobců, přes logistické společnosti, odběratele až po prodejce. Všechny typy dokumentů pak mohou být automaticky uschovány v důvěryhodném archivu společnosti EDITEL.

V současnosti má EDITEL pobočky v 5 zemích Evropy a díky franšízovým partnerům operuje v několika dalších zemích. EDITEL poskytuje služby klientům v různých odvětvích. Na českém trhu je to například Activa, Air Bank, ČSOB, Hopi, Makro, Penny Market, Pfizer, Yusen Logistics a další. Nově v roce 2014 připojil EDITEL CZ do EDI sítě například společnosti A3 Sport, FarmFrites, JIP Východočeská, Olpran, ORESI nebo Sportisimo.

Při realizaci některých projektů spolupracuje EDITEL CZ s řadou významných obchodních partnerů. Mezi nimi například společnost Asseco Solutions, Dignita, IBM, Konica Minolta, Minerva, WEBCOM.  Nedávno se EDITEL stal nově partnerem společnost Wincor Nixdorf.

V oblasti společensky odpovědných aktivit EDITEL CZ dlouhodobě podporuje nadaci Divoké Husy a společnost Dialog Jessenius, které působí v sociální a zdravotní oblasti.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.