TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDITEL Journal 2-18 – digitalizace

O digitalizaci dnes slýcháme v mnoha různých kontextech. Poskytovatelé služeb EDI – jako jsme my – digitálními procesy žijí, a tudíž je pro ně klíčový integrovaný přístup k digitalizaci. Digitalizace má smysl, pokud na obchodní procesy nahlížíme z komplexního hlediska a pokud implementace požadavků probíhá tak, aby byla pro klienta použitelná snadno a v rámci celé firmy. Odlišné systémy se musejí přizpůsobit a sladit s interními i externími procesy. To sice znamená spoustu práce, ale zároveň to přináší velké výhody.

Hybná síla digitalizace

EDI může být hybnou silou digitálních procesů v jakémkoli podniku, protože EDI nekončí u interních obchodních procesů, ale může také spojovat obchodní partnery a klienty. Výsledkem je pak integrovaný přístup v rámci celého hodnotového řetězce. A ten se vyplatí – firmy díky němu získají transparentní a efektivní organizační procesy, které jim ušetří čas i peníze. S velkým potěšením se s Vámi podělíme o další téma a několik příkladů podobných iniciativ. Jako vždy jde o příklady z různých odvětví a týkající se různých řešení.

Možná Vás zaujme titulní článek o implementaci SAP v COOP Centru, který najdete na str. 1, článek o využití řešení ediFACTORING v United Bakeries na str. 3 nebo o využití komunikační platformy eXite ve společnosti FUTABA Czech na str. 4 a mnoho dalších sofistikovaných řešení, která posouvají digitalizaci na další úroveň.

EDITEL e-Journal 02/2018

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.