TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

MARKANT a EDITEL rozšiřují vzájemnou spolupráci

MARKANT Group poskytuje svým obchodním partnerům z oblasti výroby a maloobchodu široké spektrum služeb a řešení, která jim na národní i mezinárodní úrovni pomáhají podporovat a zlepšovat každodenní procesy dodavatelského řetězce. Optimalizace procesů představuje jeden z hlavních cílů elektronické výměny dat – EDI. Prioritu představuje i pro EDITEL, což je také důvodem, proč obě společnosti již řadu let úspěšně spolupracují.

Podle plánů společnosti MARKANT na rozšíření činnosti se do roku 2025 chystá provozovat obchodní činnost ve 20 zemích střední a východní Evropy. Již zmíněná spolupráce tedy získává mezinárodní rozměr. To přinese výhody pro všechny zúčastněné strany: mimo jiné bude snazší plnit požadavky národních trhů, zapojování nových obchodních partnerů bude rychlejší a jednodušší a stávající EDI komunita se výrazně rozšíří.

Těšíme se na spolupráci se společností EDITEL. Společně významně rozšíříme využívání EDI v regionu střední a východní Evropy, což našim zákazníkům ve výsledku přinese zefektivnění a větší transparentnost procesů souvisejících s objednávkami a dodávkami zboží.

Jürgen Vögele, EDI project manager / European Central Regulation International ve společnosti MARKANT Group

Tento krok posune naši strategickou spolupráci se společností MARKANT Group na novou úroveň. Těší nás, že díky své přítomnosti v řadě zemí střední a východní Evropy budeme moci místním pobočkám společnosti MARKANT poskytovat ještě více podpůrných služeb.

Gerd Marlovits, Generální ředitel společnosti EDITEL Austria GmbH

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.