TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDI.CARE.LOVE – Vyznání lásky

Služby EDI pro Nussyy® - mladá žena držící dva balíčky müsli

Za vysoce kvalitními bioprodukty od společnosti NUSSYY® stojí především jedno: mnoho lásky k vykonané práci! Tu zakladatelka značky NUSSYY® Carina Rahimi-Pirngruber nedávno objevila i ve vztahu k EDI.

Vše začalo v roce 2016, kdy byla DI Carina Rahimi-Pirngruber, MBA, kvůli nesnášenlivosti svého organismu k určitým potravinám donucena zcela přehodnotit svou stravu. Z počátečního experimentování s oříšky a kořením ve vlastní kuchyni brzy vznikla vlastní produktová řada, která měla spojit hodnotný požitek a nejčistší kvalitu: NUSSYY®! A to se podnikatelce pocházející z Mühlviertelu podařilo, jak nejlépe mohlo: Značka NUSSYY® s více než 45 bio-kompozicemi – které sahají od biotyčinek přes biomüsli až po biočaje, biokeksy, biokrekry a bio hotová jídla – je exkluzivně zastoupena v prodejních regálech řetězců SPAR, INTERSPAR, EUROSPAR a Maximarkt.

EAT.CARE.LOVE – to je princip, podle níž Carina Rahimi-Pirngruber žije a vytváří své produkty. Tento název nese i projekt, který spustila společně s Dr. Jane Goodall a který podporuje společenské povědomí o zodpovědném nakládání s přírodními zdroji. A co se Cariny Rahimi-Pirngruber týká, činí to s láskou a vášní jí vlastní. A to dokonce i tehdy, jedná-li se o spíše „nezáživnou“ materii, jako je elektronická výměna dat (tedy EDI). S tím byla Rahimi-Pirngruber poprvé konfrontována, když začala rozšiřovat svůj sortiment, a bylo jí jasné, že „více dokladů znamená také podstatně více práce“. Protože malá společnost nemohla tyto zvýšené náklady trvale unést, bylo nutné najít řešení. A tím vstoupilo do hry EDI – a tedy i EDITEL.

Během jednoho jediného měsíce se podařilo společnosti NUSSYY® ve stávajícím systému BMD převést objednávky a faktury do EDI-provozu.

Že to šlo tak rychle je především zásluha efektivního a cílevědomého přístupu paní Rahimi-Pirngruber, říká Christoph Stenech, vedoucí prodeje ve společnosti EDITEL.

A chvála se obratem vrací, jak dokládají Cariina slova:

Společnost EDITEL mi od začátku poskytla tu nejlepší podporu, takže jsem si nové prostředí EDI mohla postupně krok za krokem osahat,  nadšení projevuje Carina Rahimi-Pirngruber také z neuvěřitelné úspory času, kterou s sebou tato digitalizace přináší. Díky úspoře papíru to celé perfektně pasuje do myšlenky trvalé udržitelnosti, která stojí za všemi produkty NUSSY®!

Rozšíření provozu EDI na další obchodní partnery se již plánuje, takže se zdá, že tu máme milostný příběh s pokračováním. Zcela podle hesla: EDI.CARE.LOVE.

Ve zkratce:

  • napojení na služby eXite společnosti EDITEL
  • implementace elektronických objednávek (ORDERS) a faktur (INVOIC)
  • úspora času díky digitalizaci
  • zvýšení trvalé udržitelnosti díky úspoře papíru
  • podpora a poradenství v běžném provozu

O společnosti NUSSYY®

Nussyy_Logo

Od roku 2017 prodává Carina Rahimi-Pirngruber pod značkou NUSSYY® sortiment kvalitních bioproduktů, které zahrnují zdravé svačinky, müsli i kreativní přísady k vaření a hotové pokrmy. Produkty, které jsou k dostání výhradně v řetězcích SPAR, EUROSPAR, INTERSPAR a Maximarkt, jsou čistě přírodní a veganské, neobsahují přidaný cukr, palmový olej a laktózu. Produkty krom toho podporují dobrou věc – díky projektu EAT.CARE.LOVE jde část tržeb z každého prodaného balení do institutu Jane Goodallové v Rakousku.

Symbolic image copyright chrissinger.com
Logo copyright Nussyy GmbH

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.