TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

C.S.Cargo a standardizovaná EDI platforma

nákladní automobily společnosti C.S.Cargo

Situace

Stále důležitějším požadavkem je v těchto odvětvích flexibilita při využívání různých formátů a komunikačních protokolů. Společnost C.S.CARGO dříve tuto flexibilitu často postrádala, pro výměnu dat totiž využívala dvě různé platformy, z nichž každá měla odlišné požadavky a omezení. Společnost hledala standardizovanou platformu, která by dokázala zahrnout různorodé požadavky společnosti C.S.Cargo a zároveň byla potřeba maximální flexibilita při práci s různými datovými formáty a komunikačními protokoly.

Řešení

Řešením bylo přejít na jedinou platformu, která by se dokázala vypořádat s různými požadavky současných i budoucích klientů ohledně datových formátů. Právě to dokáže Sterling B2B Integrator od společnosti IBM umožňující integraci B2B procesů, do nichž je zapojeno více partnerů. Robert Matras, senior konzultant společnosti EDITEL CZ, který pomáhá s migrací všech stávajících EDI procesů společnosti C.S.CARGO na platformu IBM Sterling B2B Integrator, k tomu dodává:

Funkce jako mapování EDI a modelování business procesů, které IBM Sterling B2B Integrator nabízí, nám umožňují snadné a velmi flexibilní zavádění vysoce specifických požadavků klienta.

Jsme přesvědčeni, že IBM Sterling B2B Integrator vyhoví našim požadavkům a doufáme, že se stane strategickým nástrojem pro řešení jakékoli výzvy, kterou před nás v budoucnu integrace postaví. Libor Maňásek CIO ve společnosti C.S.CARGO

Benefity EDI pro C.S.Cargo:

  • standardizovaná EDI platforma
  • bezpečná a snadná integrace složitých B2B procesů
  • maximální flexibilita při práci s datovými formáty a komunikačními protokoly

O společnosti

Společnost C.S.CARGO, která začínala jako místní dopravce v Jičíně, nyní dosahuje ročního obratu 4,6 miliardy Kč a má 1 700 zaměstnanců, což z ní činí jednu z největších přepravních a logistických společností ve střední Evropě. Zatímco ve svých počátcích se společnost specializovala na logistické služby pro oblast automotive, nyní mezi klienty C.S.CARGO patří přední firmy z potravinářského, stavebního a elektronického průmyslu i z oblasti FMCG. C.S.CARGO působí v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Symbolic image copyright Společnost C.S.CARGO
Logo copyright C.S.CARGO

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.