+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Odette International Conference

Odette-banner-website

21. mezinárodní konference Odette 23.-24. května 2022

Připojte se k Odette 2022 v prvotřídním Cubex Centru v Praze a zjistěte, jak hlavní velcí hráči v globálním dodavatelském řetězci využívají svou kolektivní inteligenci k vytváření řešení schopných zajistit agilní, holistický a udržitelný přístup k bezprecedentním výzvám, jimž dnešní průmysl čelí.

Informace o Odette

Odette International Ltd. je nezisková organizace několika národních automobilových asociací a federací se sídlem v Londýně. Podporuje standardy v oblasti logistiky, EDI a řízení partnerských vztahů. Odette byla založena jako projekt v 80. letech 20. století a vlastní právní subjektivitu získala v roce 2001, kdy byla založena společnost Odette International Ltd.

Hlavní úkoly:

 • Vyvíjí činnost v evropském automobilovém průmyslu v rámci EU
 • Tvůrce norem a doporučení pro osvědčené postupy
 • Poskytuje nástroje a služby na podporu digitalizace procesů dodavatelského řetězce
 • Organizuje mezinárodní konference a výstavy Odette pro odborníky v dodavatelském řetězci a digitální transformaci v automobilovém průmyslu

Registrace a program

EDITEL, poskytovatel EDI řešení, je VIP sponzorem a nabízí delegátům konference výjimečnou večerní networkingovou akci. Zvláštní okolnosti vyžadují zvláštní opatření a naše společnost se rozhodla přivítat všechny v jedinečném historickém paláci Žofín umístěném v samém srdci Prahy na malebném Slovanském ostrově. Počínaje koktejlem ve výstavních prostorách se delegáti přesunou na toto výjimečné místo, kde stráví večer s ostatními delegáty konference v uvolněné a přátelské atmosféře.

Nenechte si ujít příležitost setkat se s naším mezinárodním týmem odborníků z automobilového průmyslu, kteří budou k dispozici na stánku číslo 16/17 pro všechny dotazy týkající se napojení na digitální dodavatelské řetězce.

Michal-Drozdík-Zanini CZA navíc, dlouholetý a významný zákazník společnosti EDITEL pan Michal Drozdík, IT manažer ve společnosti ZANINI CZ, s.r.o. (důležitý Tier1 dodavatel výbavy pro výrobce vozidel po celém světě), bude hovořit o výzvách při implementaci elektronické komunikace se zákazníky či dodavateli a o tom, jak nezbytná byla pomoc zkušených poskytovatelů EDI služeb pro dosažení kýženého úspěchu.

 
Registrace

Program, registraci a všechny další podrobnosti o akci naleznete na stránkách Odette conference.

Akce – témata

 • The EV supply chain
 • Packaging: Protecting your assets
 • The scene in Central Europe
 • Supply chain crisis: Can technology come to the rescue?
 • Achieving real ‘real time visibility’
 • Global standards for global players
 • The true role of customs in global exchanges
 • Meeting the sustainability challenge
 • Digitalising the supply chain: From Tier n to dealership
 • Eliminating weak links in the supply chain

Cílová skupina akce

Klíčoví pracovníci s rozhodovacími pravomocemi z automobilových společností po celém světě.

Zní vám tato témata zajímavě, ale bohužel se nemůžete zúčastnit?
To je nám líto, ale nevadí, naši odborníci na EDI vás budou rádi informovat. Kontaktujte nás na adrese obchod@editel.cz nebo si domluvte individuální schůzku pro osobní konzultaci EDI přímo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Symbolic photo copyright Odette International Ltd

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.