TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDITEL a Rajo o krok napřed

DESADV: jeden za všechny a všichni za jednoho

Všechno to začalo před deseti lety se zavedením jednoduchého webEDI řešení pro jednoho zákazníka. Od té doby se slovenská společnost Rajo, dcera německého mlékárenského výrobce Meggle, rozrostla na mezinárodně uznávanou společnost. Spolu s výrobou rostla i EDI infrastruktura.

výrobky společnosti Rajo

Před lety společnost Rajo vyměnila webEDI řešení za automatizované cloudové EDI řešení, které využívají i dcery společnosti Meggle v České republice a Maďarsku.

Každý měsíc se ve společnosti Rajo vymění zhruba 50 000 EDI zpráv s více než 50 obchodními partnery z několika zemí a ty se automaticky zpracovávají v jejich informačním systému SAP.

Mezi tyto EDI zprávy patří např. elektronické objednávky, dodací listy, faktury a další informace související s logistikou.

Ve zkratce:

  • aktuálně 50 000 EDI zpráv s více než 50 obchodními partnery ze Slovenska, České republiky a Maďarska
  • společnost EDITEL CZ rozšířila EDI služby (EDI komunikaci a EDI integraci) pro společnost Meggle v Itálii, Rakousku a Německu
  • zavedení automatizovaného dodávání zboží mezi třemi výrobními závody společnosti Meggle a externím skladem společnosti DACHSER
  • výměna dodacích listů (DESADV) mezi pěti obchodními partnery prostřednictvím EDI služby eXite®

O společnosti Meggle / Rajo a.s.

Společnost Meggle AG má sídlo ve Wasserburg nedaleko od Mnichova. Tato holdingová společnost seskupuje aktivity všech společností této skupiny na zpracování mléka a syrovátky. Největší dceřinou společností ve východní Evropě je slovenská společnost Rajo a.s. Výrobce mléka a mléčných výrobků se sídlem v Bratislavě. Vyrábějí se zde všechny ovocné jogurty, mléko, tvarohy, smetany a mléčné nápoje.

Logo copyright Meggle AG

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.