+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Logistická konference SpeedCHAIN 20:21

logistická konference

CESTA k (novému) normálu

Přijďte se s námi osobně setkat v historických prostorách Břevnovského kláštera 7. září na největší logistické akci po dlouhé pauze způsobené pandemií. Na letošním jubilejním 15. ročníku je EDITEL partnerem v rámci slavnostního večera VIP Logistic Rendezvous.

O konferenci

Logistická konference SpeedCHAIN 20:21 představuje platformu spojující tematicky zkušenosti firem s fungováním dodavatelského řetězce v krizových podmínkách světové pandemie s jejich očekáváním změn, které předurčí podobu dodavatelského řetězce nového, post pandemického. Jsme přesvědčeni, že na konci léta bude již epidemická situace zcela či z velké části pod kontrolou a my tak společně budeme schopni všem účastníkům nabídnout 15. jubilejní ročník logistické konference SpeedCHAIN v takovém formátu, na který jsou zvyklí.

Logistika zcela mění svou tvář a vy můžete být u toho!
Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy. Každoročně se v pražském Břevnovském klášteře schází téměř 700 logistických osobností.

Jejím posláním je podílet se na utváření a rozvoji moderní české logistiky, její efektivní integraci do regionální logistiky středoevropského regionu ve vazbě na společný evropský trh. Poskytuje prostor pro širokou odbornou diskuzi zejména logistických odborníků z oblasti průmyslové výroby, mezinárodního obchodu a smluvní logistiky.

Nedílnou součástí programu je logistický networking i slavnostní večer V.I.P. Logistic Rendezvous.

Registrovat se můžete zde.

Nemáte čas zúčastnit se logistické konference a setkat se s námi na místě, ale zajímají vás naše témata EDI? Nevadí! Můžete se s námi kdykoli spojit na této e-mailové adrese info@editel.cz.

Header image copyright Reliant s.r.o.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.