TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

EDI pro dodavatele hotových jídel Rastenberger s.r.o.

zaměstnanci pracující v kuchyni dodavatele hotových jídel Rastenberger

EDI řešení pro Rastenberger s.r.o.

EDITEL pokrývá řadu odvětví, včetně oblasti gastro služeb. Výrobce a dodavatel hotových jídel, společnost Rastenberger s.r.o., se na nás obrátila ohledně řešení EDI. Především výměny objednávek (ORDERS), katalogu zboží a cen (PRICAT) se svými klienty.

Pro potřeby klienta jsme vyhodnotili jako optimální službu eXitePRO, která zajišťuje kompletní, automatické zpracování příchozích i odchozích zásilek, včetně elektronického podpisu, datovou konverzi a volitelným generováním PDF dokumentů, důvěryhodnou archivaci daňových dokladů, funkce pro business reporting apod.

Důležitou součástí řešení byla implementace zpráv PRICAT, které mají v oblasti gastro velký potenciál. Obsahují aktuální katalog či seznam všeho nabízeného zboží, případně oznámení o změnách v nabízeném sortimentu zboží, uvádí Ing. Roman Fuchs, jednatel společnosti.

Jako součást služby eXitePRO, nabídl EDITEL automaticky také:

  • definici a odsouhlasení datového obsahu zpráv, přípravu interface na straně IS zákazníka a implementaci EDI řešení
  • napojování na partnery ve zkušebního provozu
  • přechod do ostrého provozu v poslední fázi a přechodu na plně elektronickou komunikaci

O společnosti:

Česká společnost Rastenberger s.r.o., založená na 25. letých zkušenostech a know how výroby v Německu, nabízí pomocí online objednávkového portálu dovážku vlastních hotových jídel. Jedním z hlavních trhů je v současné době Německo, kam z Roudnice nad Labem produkty putují především do nemocnic, škol, školek, jídelen a firem.

Symbolic image copyright Rastenberger
Logo copyright Rastenberger

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.