+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Širší využití služeb EDI

Futaba Czech, s.r.o. je dceřinou firmou japonské společnosti Futaba Industrial Co., Ltd. Havlíčkobrodský podnik založený v roce 2004 je zatím posledním projektem této společnosti, která má pobočky i v Číně, USA, či Anglii. Tato strojírenská firma vyrábí své produkty hlavně z oceli. Dodávky směřují primárně do automobilového průmyslu. Komoditou jsou části karoserie, výfuky, výztuhy přístrojových desek a funkční díly, jako například části podvozků u náprav automobilů. 60 % produkce jde do automobilky TPCA v Kolíně. Dalšími odběrateli jsou Toyota ve Francii, Suzuki v Maďarsku a PSA ve Francii. Dodává také do společností Faurecia, Jaguar Land Rover, Magna, a mnoho dalších.

Dlouhodobě společnost využívala řešení postavené na systému Gentran Server, které bylo spravované přímo z Japonska, což přinášelo komplikace v modifikaci EDI překladových šablon s přímým zápisem do / z databáze, a to zejména v okamžiku připojování nových obchodních partnerů. S jednotlivými partnery společnost Futaba Czech, s.r.o. využívala převážně přímé komunikační kanály, které umožňoval Gentran Server, což se postupem času stalo omezujícím faktorem pro připojení dalších partnerů.

Společnost Futaba Czech, s.r.o. se proto rozhodla pro širší využití služeb společnosti EDITEL CZ, a to jak v oblasti připojování nových obchodních partnerů, která zahrnuje zejména přípravu příslušných EDI překladových šablon, tak i realizaci komunikace. Právě vzhledem k dosavadní absenci universálního komunikačního kanálu se společnost rozhodla využít integrační platformu eXite společnosti EDITEL. V počátku pouze pro EDI komunikaci se společností TPCA, ale i s výhledem použití s dalšími obchodními partnery.

Spolupráce se společností EDITEL přinesla pružnější servisní a implementační podporu v lokálním jazyce, a především stejné časové zóně, a také využití know-how dodavatele pro další rozvoj EDI komunikace.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.