TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Odette 2023 – Mezinárodní automobilová konference pro dodavatelské řetězce

Odette-conference-2023_l

Odette 2023 – Budujeme řešení pro udržitelné dodavatelské řetězce

V dnech od 20. do 21. listopadu 2023 se v Titanic Chaussee Berlin  v Berlíně konal 22. ročník mezinárodní konference Odette pro dodavatelské řetězce v automobilovém průmyslu. I toto setkání bylo o tom, kdo je kdo v automobilovém průmyslu. Významní hráči v globálních dodavatelských řetězcích automobilového průmyslu se podělili o své znalosti a představili svá řešení, jak čelit mimořádným výzvám, které před nimi stojí. Konference byla pro účastníky skvělou příležitostí k výměně zkušeností a navázání kontaktů s mezinárodními kolegy. Byla představena a diskutována široká škála aktuálních témat v oblasti dodavatelských řetězců.

Téma:

 • Solutions for Sustainable Supply Chains
 • Managing an ever-changing Regulatory Landscape
 • Building an EV Supply Chain
 • Packaging – the Red Cells of the Automotive Supply Chain
 • Transforming Finished Vehicle Logistics
 • IT Integration and Technology Change
 • Digital Integration all the Way
 • The Future for Supply Chain Communications
 • … and something to chew on

Petr-Smidlik-Yusen-LogisticsKromě jiného, jeden z našich zákazníků společnosti EDITEL – Petr Šmidlík, vedoucí IT oddělení společnosti Yusen Logistics (Czech) s.r.o. (mezinárodní logistická společnost působící v oblasti dodavatelského řetězce) ve své prezentaci s názvem RFID Solutions – (RTI) Reusable Transport Item Management System vysvětlil, jak je pomoc zkušených poskytovatelů EDI služeb klíčovým faktorem úspěchu. Společnost Yusen Logistics je mezinárodním poskytovatelem logistických služeb pro celý dodavatelský řetězec napříč různými vertikálami. Společnost Yusen Logistics neustále vyvíjí účinnější a udržitelnější způsoby poskytování efektivních logistických řešení ve snaze zvýšit hodnotu podnikání svých klientů.

Jako přední poskytovatel EDI řešení a hlavním sponzorem, jsme také uspořádali výjimečný networkingový večer v exkluzivním berlínském hotelu Classic Remise s návštěvou jeho mimořádného muzea. Účastníci měli možnost setkat se s naším mezinárodním týmem odborníků na automobilový průmysl na stánku číslo 19/20, kde jim byly zodpovězeny otázky týkající se propojení s digitálním dodavatelským řetězcem.

Informace o Odette

Odette International Ltd. je nezisková organizace několika národních automobilových asociací a federací se sídlem v Londýně. Podporuje standardy v oblasti logistiky, EDI a řízení partnerských vztahů. Odette byla založena jako projekt v 80. letech 20. století a vlastní právní subjektivitu získala v roce 2001, kdy byla založena společnost Odette International Ltd.

Hlavní úlohy:

 • Rozvíjí aktivity v evropském automobilovém průmyslu v rámci EU
 • Tvůrce norem a doporučení pro osvědčené postupy
 • Poskytuje nástroje a služby na podporu digitalizace procesů dodavatelského řetězce
 • Organizuje mezinárodní konference a výstavy Odette pro odborníky na dodavatelský řetězec a digitální transformaci v automobilovém průmyslu

Zajímáte se o EDI řešení?

Naši EDI odborníci vás rádi informují. Kontaktujte nás na adrese obchod@editel.cz nebo si domluvte individuální schůzku pro osobní konzultaci EDI přímo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Symbolic photo copyright Odette International Ltd.
Portrait photo copyright Yusen Logistics (Czech) s.r.o.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.