TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Logistika zcela mění svou tvář a EDITEL byl u toho!

SpeedCHAIN-conference-editel-czech-team_l

13. září 2023 se uskutečnil další úspěšný ročník konference SpeedCHAIN. Společnost EDITEL CZ byla letos Bronzovým partnerem. Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy. Každoročně se v pražském Břevnovském klášteře schází více než 700 logistických osobností.

Logistická konference SpeedCHAIN International představuje přední středoevropskou platformu spojující logistické profesionály napříč celým dodavatelským řetězcem. Nabízí tradičně více než sedmi stovkám účastníků kombinaci aktuálních informací z praxe formou odborných přednášek, panelových diskuzí, případových studií, ukázek vybraných technologických novinek a společenského networkingu v unikátním prostředí pražského Břevnovského kláštera.

Konference tradičně reflektuje klíčová aktuální témata, jež formují podobu celého dodavatelského řetězce. Jedná se jak o efektivitu a zabezpečení logistických procesů, tak o možnosti nejmodernější techniky či požadavky současné společnosti. SpeedCHAIN proto nabízí široký výběr paralelně probíhajících sekcí, jež jsou s ohledem na vysokou mezinárodní účast simultánně tlumočeny ČJ/AJ. Jedné z panelových diskusí se účastnil i Viktor Petráš, obchodní a marketingový ředitel EDITEL CZ&SK.

Tématem diskuse byla: „Automatizace, digitalizace a udržitelnost: Synergie pro logistiku?“ Bylo velmi zajímavé sledovat, jak diskutující z různých sfér businessu zhodnotili toto téma hned z několika vývojových fází. Od jednoduchých, izolovaných automatizací procesů v podnicích, přes širší vnitropodnikovou strategii až na úroveň spolupráce s externími obchodními partnery. Společným cílem je nalézt cesty směřující k dlouhodobé udržitelnosti procesů v logistice. Posláním konference je podílet se na utváření a rozvoji moderní české logistiky, její efektivní integraci do regionální logistiky středoevropského regionu ve vazbě na společný evropský trh. Poskytuje prostor pro širokou odbornou diskuzi zejména logistických odborníků z oblasti průmyslové výroby, mezinárodního obchodu a smluvní logistiky.

Nedílnou součástí programu je logistický networking i slavnostní večer V.I.P. Logistic Rendezvous. Společnost EDITEL se opět těší na setkání odborníků i příští rok.

Výhody logistických procesů podpořených EDI:

  • Zásadní impuls pro efektivní logistiku
  • Vyšší úroveň automatizace procesů
  • Kratší reakční doba odezvy
  • Zamezení chyb manuálního zpracování
  • Vysoká bezpečnost a spolehlivost
  • Možnost dlouhodobého plánování

Symbolic image copyright Editel Czech

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.