TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Tradiční retailový hráč zefektivňuje procesy díky EDI

O společnosti

Společnost LABAŠ s.r.o. působí na slovenském trhu již více než 20 let jako velkoobchod s potravinami. Dále provozuje síť téměř 30 vlastních prodejen a prostřednictvím společnosti Potraviny Fresh s.r.o. dalších 800 franšízových prodejen Fresh po celé Slovenské republice. Je jedním z největších slovenských potravinářských řetězců a svým obratem konkuruje velkým mezinárodním maloobchodním hráčům působícím na domácím trhu.

Zavedení EDI – zjednodušené procesy

Projekt EDI byl zahájen v roce 2017 s pomocí komplexních outsourcingových služeb společnosti EDITEL, místního týmu konzultantů a podpory dodavatele informačního systému. Procesy objednávání, dodávání zboží i kompletní bezpapírová fakturace jsou v současné době řešeny prostřednictvím EDI. V současné době je k EDI připojeno již více než 60 prominentních mezinárodních a místních dodavatelů a zavádění stále pokračuje s ambicí připojit 150 až 200 největších dodavatelů.

Společnost EDITEL považujeme za strategického partnera a byla naší první volbou pro její komplexní znalosti EDI. Hledali jsme partnera, který nám může nabídnout přidanou hodnotu, zejména v rozsahu poskytovaných služeb, ale také v přímém napojení na většinu našich hlavních obchodních partnerů. EDI nám dává jasnou výhodu při uzavírání smluv se stávajícími i novými dodavateli. Díky zavedení EDI se naše obchodní procesy staly efektivnějšími a rychlejšími, zejména proces registrace. Štefan Labaš, finanční ředitel LABAŠ s.r.o.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.