TECHNICKÁ PODPORA +420 261 009 055
EDI-KONZULTACE +420 261 009 011

Hi-Lex má vše pod kontrolou

automotive-industry-Hi-Lex-l

Přizpůsobené řešení WebEDI pro Hi-Lex

Společnost Hi-Lex, dodavatel pro oblast automobilového průmyslu, spolupracuje v rámci svého maďarského výrobního závodu přibližně se 60 různými dodavateli. S mnoha z nich má Hi-Lex dlouhodobou dohodu o opakovaných dodávkách stejného množství a druhu zboží, zatímco jiní dostávají pouze jednorázové objednávky. Ve snaze udržet si dobrý přehled a snadno a rychle zjistit množství dodaného zboží pro jednotlivé dodavatele hledala Hi-Lex pro svůj dodavatelský řetězec transparentní a snadno ovladatelné řešení.

EDITEL vyvinul za tímto účelem řešení WebEDI přizpůsobené na míru, které umožňuje rozlišovat mezi dlouhodobými a jednorázovými dodavateli, k čemuž využívá specifické typy dokumentů. Objednávky jsou tak snáz dohledatelné a Hi-Lex může přistupovat k dlouhodobým a jednorázovým dodavatelům odlišně, např. ve věci termínů plateb a smluvních specifikací.

Ve zkratce:

  • zavedení transparentního nástroje pro kontrolu procesů dodavatelského řetězce
  • vývoj řešení WebEDI přizpůsobeného na míru potřebám klienta
  • implementované formáty dokumentů:
  • snazší dohledávání objednávek
  • uživatel může přistupovat odlišně k dlouhodobým a jednorázovým dodavatelům
  • možnost efektivnějšího finančního plánování

O společnosti

Hi-lex-logoJaponská společnost Hi-Lex Group, založená v roce 1946, má po celém světě 16 000 zaměstnanců. Hi-Lex je dodavatelem pro oblast automobilového průmyslu a zaměřuje se mimo jiné na ovládání oken, dveřní moduly a kabelové systémy. Většina výrobních závodů se nachází v Asii a také v Severní a Střední Americe. Společnost Hi-Lex Hungary Kft v maďarském Rétságu vyrábí především mechanismy pro ovládání oken a speciální “push-pull” kabely pro různé oblasti použití v sektoru automotive.

Symbolic image copyright iStockphoto, photo credit gerenme
Logo copyright Hi-Lex Group

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.