+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Věrka slaví 25 let

V letošním roce slavíme 25 let od založení společnosti EDITEL a to je příležitost k ocenění dlouholeté práce naší milé kolegyně, Věrky Sipajdové, která pro EDITEL pracuje od samého začátku. Věrka vystudovala Vysokou školu dopravy a spojů v Žilině. Po skončení studia nastoupila původně do Soft­ware 602 a následně v roce 1994 začala své působení ve společnosti EDITEL CZ.

Od počátku svého působení v naší společnosti je stabilním pilířem ob­chodního týmu. Za dlouhou dobu svého působení se účastnila mnoha významných projektů a připojila mnoho spokojených klientů z růz­ných odvětví, nejvíce z odvětví re­tailu a nově z fashion, kde získala i velké nadnárodní společnosti.

Díky svým zkušenostem je Věrka velkou oporou obchodního týmu, má nevyčerpatelnou trpělivost s novými kolegy při předávání Best Practise.

Děkujeme Věrce za skvělou práci, kterou vykonává již 25 let. Vážíme si jejího milého a profesionálního přístupu a jako poděkování byla Věrce na slavnostním večeru předána krásná kytice 25 růží a nádherný dárek.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.